Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Land

    veterán

    válasz ghiottone #178245 üzenetére

    A rendszer miatt nekem is a Realme vonzó. De akár a GT2 Pro is, mely csúcs procis és elvileg ANNYIRA nem melegszik. Plusz az 5000es aksival az üzemidő is jó. A Xiaomi/Poco telefonoktól valamiért félek, lehet alaptalanul. Anno 9T idejében állandóan volt valamilyen bug a rendszerben, ami eléggé idegesítő volt. Tartok attól, hogy a jelenlegi Xiaomi portfólia is túl nagy ahhoz, hogy közel bugmentes MIUI-t kiadjanak rájuk. 1-2 ajánlott Xiaomi/Poco topicjába belenéztem a napoban és csak az utolsó 1-2 oldalon is voltak írások a bugokról... Nem beszélve a teleszemelt szoftvertől, mely programok közül nem mindent lehet törölni root nélkül. Ehhez képest a ColorOS/Oxygen OS egy álom rendszer.
    De a legjobban most a Nothing Phone piszkálja a fantáziámat. Elég pörgős annak a rendszere is és közel áll a gyári androidhoz. A 778G Plus egy elég jó processzor ehhez. Oké a kocsmában nem én leszek az antutu bajnok, de az kit érdekel, ha a valóságban felső kategóriás a sebesség. :)
    Pixel 7 is képben volt, de a telefonálási hiányosságok (5g, volte) miatt nem merek belevágni.

    Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

Új hozzászólás Aktív témák