Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ájvé

    veterán

    válasz Kolty #110892 üzenetére

    Még így is P8 Lite a legjobb szerintem. Hardveres nincs túl nagy különbség a 3 készülék közt, Y6 II és P8 Lite Kirin 620-as, még Y6 II compact MT6735-ös. Ez utóbbi jobb, főleg GPU terén, ha játszani akarsz rajta akkor ez a legjobb választás, egyébként nincs olyan nagy különbség. Kamerába P8 Lite a legjobb. Üzemidőben sincs nagy különbség köztük. Én P8 Lite-ot mondanám összességében.

    (#110890) lm83:
    P8 Lite hajlásról konkrétan nem hallottam, de nem zárom ki. Olcsó telefonoknál nem nagyon szoktak foglalkozni ilyen merevítéssel, amivel ez elkerülhető, Honor 6X is ilyen például, ez is lehet. Normál használat mellett, szerintem nincs ilyen gond, mert biztos sokan írták volna itt is, amúgy meg vigyázni kell rá, nem szűk hátsó farmer zsebbe tenni.

    (#110888) gaben1000:
    Edigitáltól van a telefonom, nálam nem volt probléma, vagy nem vettem észre, de hallottam már érdekes dolgokat.

    (#110893) Alurion:
    Egyik se egy fotós bajnok, legalább Mi4c kellene, az komolyabb fotós képességekkel rendelkezik.
    Thor-t nem venném, még akkor se ha jobb a fotós képessége (de nem hiszem), sok a gond velük.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák