Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • diegho

    nagyúr

    válasz ghiottone #100394 üzenetére

    A G4 elég gyenge SOC-t kapott, ami játékok alatt eléggé melegszik is. Az előlapi ujjlenyomat olvasó egy vicc, semmi funkciója, csak foglalja a helyet, nem értem miért nem hátul van az M betűnél, legalább egy Home gomb lenne, de még az sem, csak foglalja a helyet és nagyobb lesz tőle a készülékház. Az ára pedig szintén vicces, ráadásul csak Expansys-nál van, ott meg számla sincs róla. Ennyiért Nexus 5x 32GB-os is van, 10-el olcsóbban meg a 16-os és alig több a G4, mindegyik hivatalos itthoni gyártói garanciával számlával. A tuti 7.0 pedig a Zuk Z1 fényében nem biztos, hogy tuti, ha lesz is rá, biztosan nem az elsők között fog érkezni. Nekem óriási csalódás volt a G4 széria, pedig eddig a számomra legkedvesebb telefon a Moto G 1st Gen volt, a 2 és a 3 semmi komoly újítást nem hozott, gondoltam hátha a 4-es, de sajnos ez sem, pedig ennyi pénzért lazán jöhetett volna 650-el és 3GB memóriával, valamint értelmes formatervvel. A Z pedig szintén nem lesz jó vétel, mert ha a G 84k, akkor a Z lesz vagy 130k, annyiért meg már majdnem ott lesz az S7, G5 páros addigra.

Új hozzászólás Aktív témák