Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ájvé

    veterán

    válasz keszo #100258 üzenetére

    Felsoroltak közül Vernee Thor-t mondanám.
    Ha LTE 800 Mhz nem életbevágó akkor Xiaomi Redmi 3 alig kerül többe, SoC jobb benne, 2GB RAM elég még mindenre, akku bika 4100-as, kamera átlagos (Thor-nak se hiszem, hogy jobb), MIUI-t én előnyhöz sorolnám, de nem mindenki szereti.
    P8 Lite-ot kiejteném a SoC miatt, bár átlagos használatra elég, de GPU már elég gyenge benne.
    UMI és Doogee nem tartoznak éppen az élvonalba finoman szólva, minőségben lehetnek problémák velük.
    Infocusról sokat én se tudok, de egyelőre nem sorolnám a nagyok közé.
    Zopo nem olyan rossz, de vannak kisebb problémák, Redmi 3 sokkal jobb az biztos.
    Ha drága lenne a Redmi 3, akkor van Xiaomi Redmi 3S is, de én inkább a Redmi 3-at választanám, kicsit jobb. Annyi hogy nem árt némi affinitás a "romolás" irányába, mert még szinte elkerülhetetlen (bár lehet, hogy kérheted stabil global ROM-al is, de abba nincs és nem is lesz jó darabig magyar nyelv még).

    (#100272) abridabri:
    Nem akarlak megsérteni, de jelenleg ez a helyzet. 20k-t újonnan még használható okostelefont is kihívás keresni, nemhogy "jó" fényképezővel rendelkezőt.
    Ahogy előttem írta Cappa72 használtan találhatsz jó kamerás mobilt még, újonnan kizárt. 40 alatt nem mondanám, hogy van ilyen okostelefon. Persze elképzelhető, hogy mást jelent neked a jó mobilot fényképező, de az én olvasatomban nincs ilyen telefon.
    Esetleg valamelyik Lumia lehetséges, hogy képes értékelhető fotót produkálni ilyen áron is, de azokhoz meg nem értek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák