Hirdetés

Aktív témák

  • PéHá

    csendes tag

    Sziasztok! Én is kérnék egy kis vásárlási tanácsadást okostelefon ügyben! Nekem eddig volt/van egy samsung galaxy S2-m, de sajnos a fürdőkádban landolt -mert hát hol netezzen máshol az ember :D-és javíthatatlanná vált, szóval most papírnehezéknek szolgál, bízva benne, hátha egyszer feltámad....
    A lényeg, hogy nem akarok és most nem is tudnék ennyi pénzért telefont venni(asszony nem engedi ezek után :D), de annak se örülnék, ha drasztikus különbségek lennének az új jelölt és a régi közt (itt az általam kihasználtságra gondolok), mert hát ha már egyszer belekóstoltunk a jóba....
    Hozzátenném az s2-t sem használtam ki sztem rendesen....
    ami kéne, hogy netezésben ne legyen akadály, vagyis flash videók, youtube, stb. ilyenek simán szaladjanak....
    játékra szinte semmit nem használtam...néha egy kis angry, azt kész....
    gps menjen rajta rendesen, az kell...
    azért nem lenne rossz, ha a frissítésekről még 1-1,5 évig nem kéne lemondanom..(főként androidba gondolkodom, de nem zárkózom el mástól sem )

    A t-mobilnál venném, hűséges cuccra...szóval onnan érdekelnek telefonok, de ha azt mondjátok várjak, mert megéri, akkor várok :D Persze azért jó lenne tudni mire :D

    Ami érdekelne jelenleg leginkább az a htc one S telefon, de sajna nem tudni túl sok infót róla, hogy jön-e, de one x ára alapján olyan 80-90-re tippeltem és az jó vétel lenne sztem, na de ez csak egy kis rövid kitérő volt....:D

    Szóval mit ajánlanátok? Gondolkodtam az új alcatelen, a defy+-on, arc s-en, lumnia 710, és még gondolkodom sok mindenen, ezért írtam ide :D

    Előre is köszi a segítséget!

Aktív témák