Hirdetés

2014. október 23., csütörtök

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Melyik okostelefont vegyem? -- Archívum 1 (téma lezárva)

(#42051) agabe válasza Dhampir (#42050) üzenetére

agabe
(PH! addikt)
LOGOUT blog

csak arra írtam, hogy az egekbe menne az ára.
év végére egy sgs-t sztem 30-40ezer körül lehet majd kapni, ezzel nem lehet mit kezdeni, és ugyanúgy nem lesz drágább (ha eléri a szintet) egy wave 2-es ha portolva lesz is rá az android (anélkül meg gyalázatos ára lesz)
wave 1 -nek lehetnek jók a színei, de a 256mega ram androidhoz kevéske lesz...bada viszont jól fut azon is szépen az igaz, de mindenki androidot akar vagy legalább wp7-et, ha meg sok felesleges pénze van akkor valószínűleg IOS-t anélkül, hogy tudnák használható lenne-e nekik a bada pedig legtöbb embernek tuti minden igényt kielégítene.

[ Szerkesztve ]

(#42052) CHIPman

CHIPman
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Üdv.
Eddig szerettem volna megvárni az S3-at, hogy kiderüljön, hogy az akksi cserélhető lesz-e, és esetleg Wolfson hangchip lesz-e benne, de most bejött a T-Mobilenál az One X akció, és 121000-ért el tudnám hozni azt. Jó lenne a wolfson és a cserélhető akku, de az One X-nek meg az ára tetszik. Szerintetek? :F

(#42053) nggabi válasza CHIPman (#42052) üzenetére

nggabi
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

szerintem ne vegyél hátécsét :DDD sírni fogsz amikor meglátod majd az s3-at ;)

"szenyor dzsíííí" sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ S3 i9300, GC100 www.android-forum.hu Samsung Galaxy, Alcatel, LG telefonok/tabletek javítása (IMEI/EFS visszaállítás, JTAG, alaplap, usb, sim foglalat, króm keret csere stb) OLCSÓN! Írj privátot!

(#42054) sagit válasza CHIPman (#42052) üzenetére

sagit
(PH! addikt)
LOGOUT blog

harmadikáig mindenképpen várj :R

|| Eredeti,új, csak fénykép erééig kibontott HP CE400XC fekete toner a hírdetéseim között. HP M551 M575dn M575f M551dn M551n ||

(#42055) tariattila válasza nggabi (#42053) üzenetére

tariattila
(PH! kedvence)

és szintén sírni fog az S3 árától is... :DDD

n5

(#42056) nggabi válasza tariattila (#42055) üzenetére

nggabi
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

lehet :DDD

"szenyor dzsíííí" sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ S3 i9300, GC100 www.android-forum.hu Samsung Galaxy, Alcatel, LG telefonok/tabletek javítása (IMEI/EFS visszaállítás, JTAG, alaplap, usb, sim foglalat, króm keret csere stb) OLCSÓN! Írj privátot!

(#42057) M3oH válasza tariattila (#42055) üzenetére

M3oH
(őstag)

Az biztos :)

(#42058) tariattila

tariattila
(PH! kedvence)

180 vs. 120... akkor inkább a htc ;]

n5

(#42059) molnarpeter válasza tariattila (#42058) üzenetére

molnarpeter
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Akkormá ájfón ;]

mp

Eladó ÚJ TITANFALL (XBONE), USB OTG kábel, X360 Fat alkatrészek - goo.gl/jWYrq |Szinte minden telefonhoz fóliák, tokok (NILLKIN is), alkatrészek nálam! Érdeklődni PÜ-ben.

(#42060) nggabi válasza tariattila (#42058) üzenetére

nggabi
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

a one X-re is ezt mondtuk h 180 lesz... annyi is volt kb 1 hétig...

(#42061) agabe válasza nggabi (#42060) üzenetére

agabe
(PH! addikt)
LOGOUT blog

meg kell osztanom, hogy jonehany elado keszulek tulajanak halvany lila goze sincs az elofizetessel jaro esetleges letiltas veszelyenek tenyerol. azt legtobben mar talan tudjak, hogy t-mobile tilt eleg gyorsan, de peldaul telenorral kapcsolatban el meg a teveszme, hogy ott nem, raadasul az ugyfelszolgalatuk is raerosit erre...igy persze szerencsetlen eladok raadasul szent meggyozodessel hirdetik, hogy az o keszulekuket aztan biztos sosem tilthatjak le.
szerintem ez is elso hozzaszolasba tartozo lenne (pedig parszor mar leirtuk), hogy hasznalt telok vasarlasakor mit kene tudni, mire kene figyelni.

(#42062) tariattila válasza agabe (#42061) üzenetére

tariattila
(PH! kedvence)

szerintem itt most nem használtra gondolt... (új előfizus árra) :U

n5

(#42063) tariattila válasza agabe (#42061) üzenetére

tariattila
(PH! kedvence)

sorry... wifi meg edge között ugrál a mobil... be is fejezem mert csak felqr

[ Szerkesztve ]

n5

(#42064) agabe válasza tariattila (#42062) üzenetére

agabe
(PH! addikt)
LOGOUT blog

en meg nem az s3-asra, meg nem a one x-re, hanem altalaban barmilyen hasznalt telora , csak uj hsz. helyett valamiert a valasz gombot sikerult megnyomnom :W

[ Szerkesztve ]

(#42065) tariattila válasza agabe (#42064) üzenetére

tariattila
(PH! kedvence)

jaaaa....
mondjuk nagy értékű telót nem vennék én se előfizuból eladót... :N: DDD

n5

(#42066) agabe válasza tariattila (#42065) üzenetére

agabe
(PH! addikt)
LOGOUT blog

en kisertekut sem...ha valakinek arra van penze az se dobja ki esetleg az ablakon. :N

(#42067) premete válasza agabe (#42066) üzenetére

premete
(PH! kedvence)

Az még még IMEI-donornak sem jó. :)

[ Szerkesztve ]

**********Mia san mia**********

(#42068) pinnacle

pinnacle
(PH! addikt)

A Sonynál azt mondták, hogy az Android nem tud így nagyított betűt oldalra tördelve megjeleníteni. Ez igaz? Az Androidos Opera Minin (vagy más böngészőn) nem lehet úgy változtatni a betűméretet, hogy ne kelljen ide-oda húzogatni az oldalakat.

(#42069) sagit válasza pinnacle (#42068) üzenetére

sagit
(PH! addikt)
LOGOUT blog

.

[ Szerkesztve ]

|| Eredeti,új, csak fénykép erééig kibontott HP CE400XC fekete toner a hírdetéseim között. HP M551 M575dn M575f M551dn M551n ||

(#42070) marcusa válasza pinnacle (#42068) üzenetére

marcusa
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Az újabb htc-s böngészőben van olyan olvasó funkció, mint az iphone-ban, az ilyesmi.

:-)

(#42071) pinnacle válasza marcusa (#42070) üzenetére

pinnacle
(PH! addikt)

Köszi! Akkor ezek szerint az Androidos Opera Miniben tényleg nincs ilyen lehetőség? Hihetetlen, hogy a fapados S5230-nál meg simán működik.

(#42072) molnarpeter válasza pinnacle (#42071) üzenetére

molnarpeter
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Egy oszlopos megjelenítés Operában?

mp

Eladó ÚJ TITANFALL (XBONE), USB OTG kábel, X360 Fat alkatrészek - goo.gl/jWYrq |Szinte minden telefonhoz fóliák, tokok (NILLKIN is), alkatrészek nálam! Érdeklődni PÜ-ben.

(#42073) kerjani

kerjani
(fanatikus tag)

Melyik a mostanság hivatalosan (gyári garival) kapható legolcsóbb NFC-képes okostelefon? Lehetőleg Androidos

A siker 2 alapszabálya: 1. soha ne mondj el mindent, amit tudsz! ...

(#42074) molnarpeter válasza kerjani (#42073) üzenetére

molnarpeter
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Elsőre a Nexus S-t mondanám.

mp

(#42075) kerjani válasza molnarpeter (#42074) üzenetére

kerjani
(fanatikus tag)

Azon kívül? Már nem lehet újonnan kapni.

A siker 2 alapszabálya: 1. soha ne mondj el mindent, amit tudsz! ...

(#42076) Thaddeuss

Thaddeuss
(kvázi-tag)

Sziasztok!

Szerintetek meddig érdemes várni, hogy csökkenjen a Galaxy S2 ára? Mert május első hetében venném 90 ezer forint körül, ezért kérdezem, hogy esetleg várjak-e még vele?

(#42077) frozzyZTE válasza Thaddeuss (#42076) üzenetére

frozzyZTE
(őstag)
LOGOUT blog

Mindenképpen várj még vele. Május eleje-közepe felé jön az S3. És tuti, hogy lentebb fog menni az ára.

Samsung GALAXY S3 Marble White | Pwd by Cooler Master 692 Adv. & Gigabyte AMD Radeon R9 270X OC. & XFX PRO-SERIES 550W & AMD Athlon II x4 640 OC! & EKL Cool Tower & Kingmax 4GB DDR3 1600Mhz

(#42078) Matgabka

Matgabka
(újonc)

Sziasztok! 60-70K körül milyen mobilt ajánlanátok?

Ami fontos: nagy kijelző, jól lehessen olvasni rajta (pdf, word, net), filmeket jól kezel, és használható legyen a fényképező.

T-mobile-nál venném 2 év hűséges előfizetéssel. Amit találtam az az arc s 63-ért, az jónak tűnik, de érdekel más is.

Köszi, gab

(#42079) frozzyZTE válasza Matgabka (#42078) üzenetére

frozzyZTE
(őstag)
LOGOUT blog

Jelenleg jobb telefont szerintem nem veszel enyiért a T-mobilenál.. úgy, hogy szerintem marad az arc s

Samsung GALAXY S3 Marble White | Pwd by Cooler Master 692 Adv. & Gigabyte AMD Radeon R9 270X OC. & XFX PRO-SERIES 550W & AMD Athlon II x4 640 OC! & EKL Cool Tower & Kingmax 4GB DDR3 1600Mhz

(#42080) pinnacle válasza molnarpeter (#42072) üzenetére

pinnacle
(PH! addikt)

Igen, hogy ne kelljen a nagyított oldalt ide-oda rángatni.

(#42081) Rotate válasza pinnacle (#42080) üzenetére

Rotate
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Opera Mobile ezt tudja... nem is értem miért kérdezed meg ennyiszer... youtube-on biztos van róla videó...

Galaxy Nexus

(#42082) pinnacle válasza Rotate (#42081) üzenetére

pinnacle
(PH! addikt)

Köszi! Fel tudnál tenni, egy képernyő fotót, ha neked működik? Voltam pár üzletben, az eladók mindenhol azt mondták, hogy ez nem lehetséges.

(#42083) Matgabka válasza frozzyZTE (#42079) üzenetére

Matgabka
(újonc)

A "jelenleg"-gel azt jelzed, hogy nemsokára lesz jobb? Mert 1-2 hónapot tudok várni.
És még az a kérdésem, hogy az arc s-nél nagy hátrány, hogy úgy néz ki, nem lesz több sony ericson?

(#42084) Vangelis válasza Matgabka (#42078) üzenetére

Vangelis
(PH! nagyúr)

Én is azt rendeltem.

Ajánlom neked :) remélem hamar megkapom!

Zacskót húztak a fejemre!!! .. De a drágassságot megszerzem!

(#42085) maggi1886076 válasza pinnacle (#42080) üzenetére

maggi1886076
(PH! addikt)
LOGOUT blog

az opre mini next a tegnapi frissítéstől nem tudja ezt.előtte még tudta...

hunfatal: az lehet, de több hónapja használom és a tegnapi frissítés után vettem észre ezt én is. amúgy a sima opera miniben is működött ez.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#42086) hunfatal válasza maggi1886076 (#42085) üzenetére

hunfatal
(PH! félisten)

A Next egy snapshot, ami még béta fázisban sincs, ezért ilyen hibák simán előfordulhatnak.

http://goo.gl/gd6Zi5

(#42087) BanJoeJack

BanJoeJack
(lelkes újonc)

Sziasztok!
Samsung Galaxy Nexus-on gondolkodom, mit gondoltok, jó telefon? Főleg filmeznék, böngésznék, olvasnék, játszanék rajta, tetszik a stock android, meg a tudat, hogy fogják még frissíteni. Meg abban reménykedek, hogy ebből is valami megérződik idehaza.
Mik a vélemények? Illetve a fizikai gombsor hiánya a kijelző alatt nem lesz probléma a továbbiakban, a jelly bean (vagymi) nem fog visszatérni a régebbi fizikai gombsorhoz?
Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#42088) Rotate válasza BanJoeJack (#42087) üzenetére

Rotate
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

ezeket a rendszereket úgy adják ki, hogy visszafele 1-2 generációval kompatibilis legyen... lásd: amin vannak gombok, ott nincsenek a virtuális gombok, és fordítva...

egyébként jó telefon, bár kamerában nem domborít... mostani áráért remek készülék :) nálunk Szlovákiában már 400€-ért van gyári garival :)

Galaxy Nexus

(#42089) pinnacle válasza maggi1886076 (#42085) üzenetére

pinnacle
(PH! addikt)

Köszi!

(#42090) had423 válasza BanJoeJack (#42087) üzenetére

had423
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Nagyon jó telefon a leírtak alapján, a galaxy-k közül talán a legjobb. Biztos, hogy megérné. Ráadásul a samsung megbízható is.

[ Szerkesztve ]

(#42091) Wrathrash

Wrathrash
(újonc)

Sziasztok!

Új telefon vásárlásán gondolkozok,a 2 kiszemelt : SE Xperia Arc S, és a HTC One V.Mindkettőben van ami tetszik (Htc-nél alu ház,sense felület,Arc-nál 4,2"-os kijelző).
Szóval,a kérdés,Ti melyiket ajánlanátok,és miért?

Előre is Kössz.

(#42092) Vangelis válasza Wrathrash (#42091) üzenetére

Vangelis
(PH! nagyúr)

Én ARC S-t rendeltem.

nekem jobban tetszett.

De már írtam itt.

Szerintem még mindig jó telefon!

Zacskót húztak a fejemre!!! .. De a drágassságot megszerzem!

(#42093) hallerlaller válasza maggi1886076 (#42085) üzenetére

hallerlaller
(PH! addikt)

Én opera mini next-et használok tegnapi frissítéssel és simán megy az egy oldalas megjelenítés.

"virus telefonban incsen.azt számítogépre tervezik nem kell félned érted." - by SuperVerda87

(#42094) Zsolt_72 válasza hallerlaller (#42093) üzenetére

Zsolt_72
(MODERÁTOR)
LOGOUT blog

Nálam is.

(#42095) had423 válasza Wrathrash (#42091) üzenetére

had423
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Nem ér annyit a nagy-kijelzős telefon, nyomná a zsebedet. Meg a htc kezelőfelülete sokkal jobb mint az Arc-é szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#42096) nggabi válasza had423 (#42095) üzenetére

nggabi
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

nyomja csak :DDD én szeretem... :))

(#42097) Gergőke88 válasza Wrathrash (#42091) üzenetére

Gergőke88
(őstag)

Én ma vittem vissza a One V-t, en a helyedben inkabb a Sony mellett dontenek. Szamit az a 400mhz.

(#42098) pinnacle válasza Gergőke88 (#42097) üzenetére

pinnacle
(PH! addikt)

Én meg pont most rendeltem meg. :D Mi volt a gond? Eredetileg csak cserélni akartad, ha jól emlékszem.

(#42099) Rotate válasza Gergőke88 (#42097) üzenetére

Rotate
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

nem a 400mhz... hanem az ICS memóriakezelése, elégnek elég neki 512mb RAM, csak az élvezhető használathoz kevés... ICS-vel az Arc/Arc S is szar lesz...

Galaxy Nexus

(#42100) Linkin válasza Rotate (#42099) üzenetére

Linkin
(senior tag)

SGS-en 512Mb rammal simán fut az ICS

Samsung Galaxy S JB 4.1.2+JV1 SGSII JB 4.1.2+Nexus 7 4.2.1

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Melyik okostelefont vegyem? -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.