Hirdetés

2016. július 24., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Melyik okostelefont vegyem? -- Archívum 1 (téma lezárva)

(#42051) agabe válasza Dhampir (#42050) üzenetére

agabe
(PH! addikt)

csak arra írtam, hogy az egekbe menne az ára.
év végére egy sgs-t sztem 30-40ezer körül lehet majd kapni, ezzel nem lehet mit kezdeni, és ugyanúgy nem lesz drágább (ha eléri a szintet) egy wave 2-es ha portolva lesz is rá az android (anélkül meg gyalázatos ára lesz)
wave 1 -nek lehetnek jók a színei, de a 256mega ram androidhoz kevéske lesz...bada viszont jól fut azon is szépen az igaz, de mindenki androidot akar vagy legalább wp7-et, ha meg sok felesleges pénze van akkor valószínűleg IOS-t anélkül, hogy tudnák használható lenne-e nekik a bada pedig legtöbb embernek tuti minden igényt kielégítene.

[ Szerkesztve ]

(#42052) CHIPman

CHIPman
(PH! nagyúr)

Üdv.
Eddig szerettem volna megvárni az S3-at, hogy kiderüljön, hogy az akksi cserélhető lesz-e, és esetleg Wolfson hangchip lesz-e benne, de most bejött a T-Mobilenál az One X akció, és 121000-ért el tudnám hozni azt. Jó lenne a wolfson és a cserélhető akku, de az One X-nek meg az ára tetszik. Szerintetek? :F

(#42053) nggabi válasza CHIPman (#42052) üzenetére

nggabi
(PH! nagyúr)

szerintem ne vegyél hátécsét :DDD sírni fogsz amikor meglátod majd az s3-at ;)

"szenyor dzsíííí" sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Note 4 N910F *** SAMSUNG, iPhone, Alcatel, LG, HTC, Huawei telefonok/tabletek javítása (IMEI/EFS visszaállítás, JTAG, alaplap, usb, sim foglalat csere, érintő üveg csere stb) OLCSÓN! Írj privátot!

(#42054) sagit válasza CHIPman (#42052) üzenetére

sagit
(PH! addikt)

harmadikáig mindenképpen várj :R

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ S7 32 GB Black + 64 GB Samsung Evo+

(#42055) tariattila válasza nggabi (#42053) üzenetére

tariattila
(PH! kedvence)

és szintén sírni fog az S3 árától is... :DDD

nexus5 & 6

(#42056) nggabi válasza tariattila (#42055) üzenetére

nggabi
(PH! nagyúr)

lehet :DDD

"szenyor dzsíííí" sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Note 4 N910F *** SAMSUNG, iPhone, Alcatel, LG, HTC, Huawei telefonok/tabletek javítása (IMEI/EFS visszaállítás, JTAG, alaplap, usb, sim foglalat csere, érintő üveg csere stb) OLCSÓN! Írj privátot!

(#42057) M3oH válasza tariattila (#42055) üzenetére

M3oH
(PH! addikt)

Az biztos :)

(#42058) tariattila

tariattila
(PH! kedvence)

180 vs. 120... akkor inkább a htc ;]

nexus5 & 6

(#42059) molnarpeter válasza tariattila (#42058) üzenetére

molnarpeter
(PH! kedvence)

Akkormá ájfón ;]

mp

Eladó Xiaomi akkubank, X360 Fat alkatrészek -http://goo.gl/RUSoH9

(#42060) nggabi válasza tariattila (#42058) üzenetére

nggabi
(PH! nagyúr)

a one X-re is ezt mondtuk h 180 lesz... annyi is volt kb 1 hétig...

(#42061) agabe válasza nggabi (#42060) üzenetére

agabe
(PH! addikt)

meg kell osztanom, hogy jonehany elado keszulek tulajanak halvany lila goze sincs az elofizetessel jaro esetleges letiltas veszelyenek tenyerol. azt legtobben mar talan tudjak, hogy t-mobile tilt eleg gyorsan, de peldaul telenorral kapcsolatban el meg a teveszme, hogy ott nem, raadasul az ugyfelszolgalatuk is raerosit erre...igy persze szerencsetlen eladok raadasul szent meggyozodessel hirdetik, hogy az o keszulekuket aztan biztos sosem tilthatjak le.
szerintem ez is elso hozzaszolasba tartozo lenne (pedig parszor mar leirtuk), hogy hasznalt telok vasarlasakor mit kene tudni, mire kene figyelni.

(#42062) tariattila válasza agabe (#42061) üzenetére

tariattila
(PH! kedvence)

szerintem itt most nem használtra gondolt... (új előfizus árra) :U

nexus5 & 6

(#42063) tariattila válasza agabe (#42061) üzenetére

tariattila
(PH! kedvence)

sorry... wifi meg edge között ugrál a mobil... be is fejezem mert csak felqr

[ Szerkesztve ]

nexus5 & 6

(#42064) agabe válasza tariattila (#42062) üzenetére

agabe
(PH! addikt)

en meg nem az s3-asra, meg nem a one x-re, hanem altalaban barmilyen hasznalt telora , csak uj hsz. helyett valamiert a valasz gombot sikerult megnyomnom :W

[ Szerkesztve ]

(#42065) tariattila válasza agabe (#42064) üzenetére

tariattila
(PH! kedvence)

jaaaa....
mondjuk nagy értékű telót nem vennék én se előfizuból eladót... :N: DDD

nexus5 & 6

(#42066) agabe válasza tariattila (#42065) üzenetére

agabe
(PH! addikt)

en kisertekut sem...ha valakinek arra van penze az se dobja ki esetleg az ablakon. :N

(#42067) premete válasza agabe (#42066) üzenetére

premete
(PH! nagyúr)

Az még még IMEI-donornak sem jó. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#42068) pinnacle

pinnacle
(PH! addikt)

A Sonynál azt mondták, hogy az Android nem tud így nagyított betűt oldalra tördelve megjeleníteni. Ez igaz? Az Androidos Opera Minin (vagy más böngészőn) nem lehet úgy változtatni a betűméretet, hogy ne kelljen ide-oda húzogatni az oldalakat.

(#42069) sagit válasza pinnacle (#42068) üzenetére

sagit
(PH! addikt)

.

[ Szerkesztve ]

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ S7 32 GB Black + 64 GB Samsung Evo+

(#42070) marcusa válasza pinnacle (#42068) üzenetére

marcusa
(PH! addikt)

Az újabb htc-s böngészőben van olyan olvasó funkció, mint az iphone-ban, az ilyesmi.

:-)

(#42071) pinnacle válasza marcusa (#42070) üzenetére

pinnacle
(PH! addikt)

Köszi! Akkor ezek szerint az Androidos Opera Miniben tényleg nincs ilyen lehetőség? Hihetetlen, hogy a fapados S5230-nál meg simán működik.

(#42072) molnarpeter válasza pinnacle (#42071) üzenetére

molnarpeter
(PH! kedvence)

Egy oszlopos megjelenítés Operában?

mp

(#42073) kerjani

kerjani
(fanatikus tag)

Melyik a mostanság hivatalosan (gyári garival) kapható legolcsóbb NFC-képes okostelefon? Lehetőleg Androidos

A siker 2 alapszabálya: 1. soha ne mondj el mindent, amit tudsz! ...

(#42074) molnarpeter válasza kerjani (#42073) üzenetére

molnarpeter
(PH! kedvence)

Elsőre a Nexus S-t mondanám.

mp

(#42075) kerjani válasza molnarpeter (#42074) üzenetére

kerjani
(fanatikus tag)

Azon kívül? Már nem lehet újonnan kapni.

A siker 2 alapszabálya: 1. soha ne mondj el mindent, amit tudsz! ...

(#42076) Thaddeuss

Thaddeuss
(kvázi-tag)

Sziasztok!

Szerintetek meddig érdemes várni, hogy csökkenjen a Galaxy S2 ára? Mert május első hetében venném 90 ezer forint körül, ezért kérdezem, hogy esetleg várjak-e még vele?

(#42077) frozzyZTE válasza Thaddeuss (#42076) üzenetére

frozzyZTE
(PH! addikt)

Mindenképpen várj még vele. Május eleje-közepe felé jön az S3. És tuti, hogy lentebb fog menni az ára.

 iPhone 6 • iPad Mini 3 • Ma van az a holnap amit mindig is vártál! ¤ Nincs bukás csak visszajelzés!

(#42078) Matgabka

Matgabka
(újonc)

Sziasztok! 60-70K körül milyen mobilt ajánlanátok?

Ami fontos: nagy kijelző, jól lehessen olvasni rajta (pdf, word, net), filmeket jól kezel, és használható legyen a fényképező.

T-mobile-nál venném 2 év hűséges előfizetéssel. Amit találtam az az arc s 63-ért, az jónak tűnik, de érdekel más is.

Köszi, gab

(#42079) frozzyZTE válasza Matgabka (#42078) üzenetére

frozzyZTE
(PH! addikt)

Jelenleg jobb telefont szerintem nem veszel enyiért a T-mobilenál.. úgy, hogy szerintem marad az arc s

 iPhone 6 • iPad Mini 3 • Ma van az a holnap amit mindig is vártál! ¤ Nincs bukás csak visszajelzés!

(#42080) pinnacle válasza molnarpeter (#42072) üzenetére

pinnacle
(PH! addikt)

Igen, hogy ne kelljen a nagyított oldalt ide-oda rángatni.

(#42081) Rotate válasza pinnacle (#42080) üzenetére

Rotate
(PH! kedvence)

Opera Mobile ezt tudja... nem is értem miért kérdezed meg ennyiszer... youtube-on biztos van róla videó...

Nexus 5x

(#42082) pinnacle válasza Rotate (#42081) üzenetére

pinnacle
(PH! addikt)

Köszi! Fel tudnál tenni, egy képernyő fotót, ha neked működik? Voltam pár üzletben, az eladók mindenhol azt mondták, hogy ez nem lehetséges.

(#42083) Matgabka válasza frozzyZTE (#42079) üzenetére

Matgabka
(újonc)

A "jelenleg"-gel azt jelzed, hogy nemsokára lesz jobb? Mert 1-2 hónapot tudok várni.
És még az a kérdésem, hogy az arc s-nél nagy hátrány, hogy úgy néz ki, nem lesz több sony ericson?

(#42084) Vangelis válasza Matgabka (#42078) üzenetére

Vangelis
(PH! nagyúr)

Én is azt rendeltem.

Ajánlom neked :) remélem hamar megkapom!

(#42085) maggi1886076 válasza pinnacle (#42080) üzenetére

maggi1886076
(PH! addikt)

az opre mini next a tegnapi frissítéstől nem tudja ezt.előtte még tudta...

hunfatal: az lehet, de több hónapja használom és a tegnapi frissítés után vettem észre ezt én is. amúgy a sima opera miniben is működött ez.

[ Szerkesztve ]

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#42086) hunfatal válasza maggi1886076 (#42085) üzenetére

hunfatal
(PH! félisten)

A Next egy snapshot, ami még béta fázisban sincs, ezért ilyen hibák simán előfordulhatnak.

http://goo.gl/gd6Zi5

(#42087) BanJoeJack

BanJoeJack
(lelkes újonc)

Sziasztok!
Samsung Galaxy Nexus-on gondolkodom, mit gondoltok, jó telefon? Főleg filmeznék, böngésznék, olvasnék, játszanék rajta, tetszik a stock android, meg a tudat, hogy fogják még frissíteni. Meg abban reménykedek, hogy ebből is valami megérződik idehaza.
Mik a vélemények? Illetve a fizikai gombsor hiánya a kijelző alatt nem lesz probléma a továbbiakban, a jelly bean (vagymi) nem fog visszatérni a régebbi fizikai gombsorhoz?
Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#42088) Rotate válasza BanJoeJack (#42087) üzenetére

Rotate
(PH! kedvence)

ezeket a rendszereket úgy adják ki, hogy visszafele 1-2 generációval kompatibilis legyen... lásd: amin vannak gombok, ott nincsenek a virtuális gombok, és fordítva...

egyébként jó telefon, bár kamerában nem domborít... mostani áráért remek készülék :) nálunk Szlovákiában már 400€-ért van gyári garival :)

Nexus 5x

(#42089) pinnacle válasza maggi1886076 (#42085) üzenetére

pinnacle
(PH! addikt)

Köszi!

(#42090) had423 válasza BanJoeJack (#42087) üzenetére

had423
(fanatikus tag)

Nagyon jó telefon a leírtak alapján, a galaxy-k közül talán a legjobb. Biztos, hogy megérné. Ráadásul a samsung megbízható is.

(#42091) Wrathrash

Wrathrash
(újonc)

Sziasztok!

Új telefon vásárlásán gondolkozok,a 2 kiszemelt : SE Xperia Arc S, és a HTC One V.Mindkettőben van ami tetszik (Htc-nél alu ház,sense felület,Arc-nál 4,2"-os kijelző).
Szóval,a kérdés,Ti melyiket ajánlanátok,és miért?

Előre is Kössz.

(#42092) Vangelis válasza Wrathrash (#42091) üzenetére

Vangelis
(PH! nagyúr)

Én ARC S-t rendeltem.

nekem jobban tetszett.

De már írtam itt.

Szerintem még mindig jó telefon!

(#42093) hallerlaller válasza maggi1886076 (#42085) üzenetére

hallerlaller
(PH! addikt)

Én opera mini next-et használok tegnapi frissítéssel és simán megy az egy oldalas megjelenítés.

"virus telefonban incsen.azt számítogépre tervezik nem kell félned érted." - by SuperVerda87

(#42094) Zsolt_72 válasza hallerlaller (#42093) üzenetére

Zsolt_72
(VIP)

Nálam is.

(#42095) had423 válasza Wrathrash (#42091) üzenetére

had423
(fanatikus tag)

Nem ér annyit a nagy-kijelzős telefon, nyomná a zsebedet. Meg a htc kezelőfelülete sokkal jobb mint az Arc-é szerintem.

(#42096) nggabi válasza had423 (#42095) üzenetére

nggabi
(PH! nagyúr)

nyomja csak :DDD én szeretem... :))

(#42097) Gergőke88 válasza Wrathrash (#42091) üzenetére

Gergőke88
(őstag)

Én ma vittem vissza a One V-t, en a helyedben inkabb a Sony mellett dontenek. Szamit az a 400mhz.

(#42098) pinnacle válasza Gergőke88 (#42097) üzenetére

pinnacle
(PH! addikt)

Én meg pont most rendeltem meg. :D Mi volt a gond? Eredetileg csak cserélni akartad, ha jól emlékszem.

(#42099) Rotate válasza Gergőke88 (#42097) üzenetére

Rotate
(PH! kedvence)

nem a 400mhz... hanem az ICS memóriakezelése, elégnek elég neki 512mb RAM, csak az élvezhető használathoz kevés... ICS-vel az Arc/Arc S is szar lesz...

Nexus 5x

(#42100) Linkin válasza Rotate (#42099) üzenetére

Linkin
(senior tag)

SGS-en 512Mb rammal simán fut az ICS

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Melyik okostelefont vegyem? -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2016 PROHARDVER Informatikai Kft.