Hirdetés

Aktív témák

  • tybsen

    addikt

    válasz Nerd #41252 üzenetére

    Pont ezért szimpatikus nekem is a wp7, vér én a galaxy note-omról nem tudok semmi rosszat mondani mert gyors, mint a villám eredeti rommal. Viszont valahogy a wp7 nekem is nagyon bejön, főleg a lumia 800, iszonyat jó a forma, nagyon kézre áll. Ami visszatart, az a viszonylag kis kijelző és az előlapi kamera hiánya. Talán a lumia 900, de ott meg ugyanaz a felbontás nagyobb kijelzőn, meg hamarosan jön a wp8 is, nem akarom elkapkodni... Meg igazából a note-ot 2 hónapja vettem.. :-\ nem kéne még lecserélni.. Viszont az az igazság, hogy talán kissé mér kezdem megunni az androidot, a frissítésekkel kapcsolatos parákat meg hogy kéthavonta jön új és újabb komolyabb gép. Régen, amikor még iphone 3g-m volt, sokkal nyugodtabb voltam, mert évente jött csak újabb készülék. Most meg az ember megveszi a legujabb androidos csúcsgépet és szinte máris jön újabb.. Szóval ezért vonz valahogy engem is a wp7, talán megszűnne ez az állandó cserélgetési vágy... Bár a következő félévben meg jönnek a samsung wp8 készülékei, tehát valahogy ennek sosem lesz vége... :-D

Aktív témák