Hirdetés

Aktív témák

  • Nerd

    aktív tag

    válasz janes1976 #41248 üzenetére

    En egy evig hasznaltam Androidot, most egy hete mar WP7-et (Lumia 710).

    Android az elejen jo volt:

    - google olyan szolgaltatasai, mint a googles (bar szerintem hozzam hasonloan, mindenki kiprobalja, de nem hasznalja)
    - szabadsag, Cyanogenmod...
    - rengeteg alkalmazas
    - olcso keszulekek kaphatok

    Aztan egy ev alatt voltak bajok is:

    - lassu
    - ronda felhasznaloi felulet
    - mindent 5-6 tapizas utan erek el
    - rossz akku ido
    - rengeteg alkalmazas = nagy mennyisegu szemet:
    * beragadnak, leszivjak az akksit
    * szoszerint semmire sem jo...
    - elofordulo szivasok, mint peldaul nem ebreszt, mert kifekudt az ora alkalmazas, nem gyakori, de sok ismerosommel elofordult mar...
    - beleuntam a szabadsagba, minek kell nekem rom-kat cserelnem, a PC-men sem cserek hetente mas es mas rendszerre... sokszor rosszabra....
    - nincs alap offline navi, vagy szerzel illegal, vagy probalkozol ingyenes valtozatokkal, de nem az igaziak...
    - nagy szabadsaggal meg a kovetkezo gond van, minek nekem mindent allitani, elso heten vegig probalgatod, hogy hu meg ha... aztan 3/4-et nem hasznalod...

    Most WP7 nekem a bajok pontokat megoldotta, egy het alatt egy kellemes tars. Amiket a forumokon irnak rosszakat meg fele nem igaz, ha valaki elkezdi sorolni oket,szivesen leirom melyikrol mi a tapasztalatom...

    ps.: En nem kezdtem el Iphonerol beszelni, mert sosem hasznaltam sajat telefonkent. Androidot, WP7-et mar igen, ezert merem leirni az oszinte velenyemet. Ezt elvarom mastol is. Tehat most aki nem hasznalt WP7-et kerem ne tamadjon, ertelmetlen vita lenne...

    Nem akarlak rabeszelni egyikre sem, de a WP7-et ero tamadasok nagy resze hulyeseg, tenyleg azok velemyere adj, aki mar hasznalta is huzamosabb ideig!

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák