Hirdetés

Aktív témák

  • Zsolti900114

    tag

    Sziasztok, megint itt vagyok, némileg módosított igényekkel:

    SE K550i-met szeretném (nem, nem szeretném de muszáj lesz) lecserélni.

    Szempontok:
    1. megbízhatóság, stabil rendszer (létezik egyáltalán?)
    2. jó FM-rádió és mp3-lejátszás
    3. jó akkuidő
    4. főként klasszikus gombsor, de mostmár lehet behódolok az érintősnek is (de ha érintős, akkor legyen normális méretű, nem olyan kicsi a kezem)
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    5. ha beleférne, akkor Wifi
    6. ugyanebben az esetben offline navi

    Ár: eredetileg 40-ig gondoltam, de legyen végső esetben max. 50 eFT.
    Fontos, hogy T-nél, vagy függetlenül venném, másik két szolgáltató kizárva, mert 80%-ban T-seket hívok.

    Eddig a Nokia E52-t kaptam javaslatként, de mondjuk az a T-nél bőven 50 felett leledzik. És hát ugye jó lenne ha választékom lenne (persze, nagyok az igényeim, tudom, de nem cserélgetek évente telefont). Meg hát ennek elég fosvány a kamerája, igaz, fényképezés nem elsődleges feltétel. :)

    Márka/oprendszer-preferenciám nem igazán van, de kicsit talán jobban kedvelem a Sony Ericssont meg a Nokiát, kacsintgatok a HTC felé is, az LG-t viszont kizárom, volt már a családban, de minek.

    Androidot nem ismerem, a Symbian S60-nal ismerkedő stádiumban vagyok (Nokia C5-03). WP7-et sem nagyon vágom, szóval az újabb rendszerek közül semmit.

    Androidon létezik offline navigáció egyáltalán? :P

    Köszönöm szépen előre is, és bocs, hogy megint majdnem ugyanazt kérdezem, kis módosítások vannak azért benne, de tényleg nagyon meg akarom rágni a döntést.

Aktív témák