Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Blue Eagle

    őstag

    Sziasztok!
    Nagyon jó, hogy most ez a téma, épp aktuális számomra is. Én nagy megelégedéssel használom már jó néhány hónapja a Tickle My Android-ot. Egy roppant ügyes, többrétű progi.
    Mint említettem, régóta használom és nem kis munkám van a hátam mögött: P780_S124_ROW_140403_Hu_Update.zip
    Ez a Lenovo P780 S124 ROW (4.2.1) romjának a teljes (99,5 %) lokalizálása. Ti. a gyártó magyar nyelvvel nem támogatja meg sajnos. Tulajdonképpen, magát a Custom Recoveryből telepíthető zip-et is a Tickle My Android segítségével készítettem.
    Most jön a dolog apropója! Nemrég megjelent a KitKat Ota frissítő csomag. A hagyományhoz híven, sajnos ebben sincs magyar nyelv. Szeretnék nekiállni, de szomorúan kellett tudomásul vennem rögtön a legelején, hogy az új Framework-res.apk-t, semmilyen eszközzel, módszerrel nem tudom kicsomagolni. Márpedig egy android rendszernek a fordítása és másik nyelv "beültetése", itt kezdődne el.
    Íme a framework-res.apk, ha valaki ki tudja csomagolni, kérem segítsen, hogyan tette meg: framework-res.apk

    Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák