Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DanielK

    addikt

    válasz DanielK #12493 üzenetére

    Sziasztok!
    Feltettem újból a Liont, most már úgy ahogy mondtátok. Chameleonv2 1984 (legújabb) és Multibeast 4.0.3 segítségével az easybeast kipipálva.
    Most van egy dualbootos rendszerem, ahol mindkettő oprendszer elindul.

    A Lion-ra szeretném újból feldobni az usb-s wifi adapter driverét. Ehhez az info.plist fájlban kell átírnom két dolgot (már csináltam), de most nem tudom a kextet megnyitni. Egy lego ikon van előtte és szürke. Hogy tudnám megnyitni?

    A másik, hogy ezután feltenném az updatet (10.7.2). Már ment, ergo most is mennie kell.
    Ezután tenném fel a hangkártya (AppleHDA.kext) és az ethernet kártya driverét.
    Ehhez kükön vadásszak valamit (tegnap sem jött be) vagy a multibeast segítségével tegyem fel? (amikor az easybeatet feltettem láttam, hogy van driver mindkettőhöz a multibeast telepítőn)
    Ha külön szedjem le, akkor hogyan kell a kextet feltenni, hogy az működjön is? Tegnap manuálisan bemásoltam a többi kext közé és hát elszállt a rendszer. :B
    (Végül is az ethernet nem annyira fontos, mint a hangkártya - az az elsődleges)

    Ha nem megy az iCloud, akkor mit csináljak? Tegnap több mindent próbáltam, de nem ment. Sőt az App Store sem ment. Mit tegyek, hogy minden működjön?

    Köszönöm a segítséget! :R

Új hozzászólás Aktív témák