Hirdetés

Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz Grande Ale #518 üzenetére

    3 fő alkatrészből áll egy tv, monitor. Egy alaplap, egy LCD panel, és a táp. Ha őszinték akarunk lenni, innen bármelyikünk beülhetne bármelyik hivatalos szervízbe szervizesnek, mert javítani nem javítanak. Minden ilyen jellegű munkát a gyártó csinál, de ők se foglalkoznak javítással, csak extrém esetben, mert olcsóbb újat küldeni. Tulajdonképpen csak kitekernek pár csapavart, és cserélik amit a gyárból megrendeltek. A táp és az alaplap nem nagy tétel, viszont az LCD panel az "zsebbenyúlós" költség, viszont ezzel szokott a legkevesebb hiba lenni és talán a táppal a legtöbb. Félelmetes, mennyire nincsenek képben, csak annyival többek nálunk, hogy van közvetlen szervíz kapcsolatuk a gyártóval, ahonnan szinte mindent 3-4 kattintás után be tudnak rendelni. Összerakják, aztán vagy jó vagy nem. Ha nem, megvonják a vállukat és vagy adnak egy másikat újonnan, vagy levásárolhatod a vételárat. Általában ez szokott lenni az ügyintézés menete.
    Nekem az előző S-MVA panelos monitoromat (ViewSonic) LCD panel cserére Lengyelországba küldték, ahol 1 hónapot időzött, és úgy jött vissza, hogy rosszabb lett, mint volt. Persze nem vettem át, és eljöttem. Azt se tudták megmondani mit csináltak vele kint, csak úgy simán visszaküldték. :F Tehát vannak borzalamas kókler garanciális szervízek, ez tény. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Aktív témák