Hirdetés

2014. július 23., szerda

Útvonal

Fórumok  »  Házimozi  »  LCD TV topic (kiemelt téma)

(#28851) laszlo168 válasza kristof123 (#28849) üzenetére

laszlo168
(senior tag)

Esetleg ez ?

[ Szerkesztve ]

(#28852) laszlo168 válasza M@rdel (#28850) üzenetére

laszlo168
(senior tag)

Nekem a 47/ 660-van, de most inkább már ezt venném.

(#28853) kristof123 válasza laszlo168 (#28851) üzenetére

kristof123
(őstag)

Meg tudnád indokolni nekem?

Szerk.: Az ár pedig a 160-170k lenne, szóval ebben a kategóriában is ez lenne a jobb vétel? :)

[ Szerkesztve ]

kzhu is dead

(#28854) M@rdel válasza kristof123 (#28853) üzenetére

M@rdel
(fanatikus tag)

Ez engem is édekelne!
A linkelt típusról még nem hallottam!

(#28855) taknyí válasza laszlo168 (#28852) üzenetére

taknyí
(tag)

Pedig ez a 660-as kategóriája...

Nem vagyok jó ember, de nem is a legrosszabb!

(#28856) Zseketto

Zseketto
(senior tag)

sziasztok,

vásárláshoz szeretnék tanácsot kérni. Az őseim 55 centis képcsöves ( :Y ) tv-jét szeretném odahaza lecserélni, mert kábelszolgáltatót váltottak (fibernet után T-Home) és amin néznék az sértés lenne :D.

Kritériumok: max. 150k, kis fogyasztású, semmi extra nem kell (nem is fogják [ki]használni). A méretet nem tudom meg mondani, mert nem tudom, hogy ekkora távolságra mit lenne érdemes. Márka lényegtelen, ahogy a csatlakozók is (nem lesz hifire kötve a hang, nincs blueray lejátszó). A felbontás: gondolom ma már fullhd alatt nincs élet, meg talán nincs is értelme ugye?

Az öregem bdrip-eket szokott lehúzgálni, így lehet, h jó lenne ha a laptopot össze tudná kötni a tv-vel hdmi-n. Bár úgy sejtem, ma már ez is alap.

/elnézést a sok sejtésért, sok éve nincs tv-m, se igényem rá se időm így nem követtem a tv-s piac fejlődését/

Köszönöm a tippeket előre is! :R

jelmagyarázat:

a nap reggel 10-től este 6-ig besüt, van redőny (de lustaság fél egészség :DDD )
A kék kanapé és a tv távolsága úgy 3.5m
a narancssárga fotel és a tv távolsága úgy 4.5m lehet.
a tv a lila állványra kerülne a sarokba. Szerintem ide olyan 150cm-s képátló fér el maximum.
az állvány magassága 1m, a fejmagasság fotelből kb. 1m, kanapéról fekve kb. 70-80cm, tehát mindkét esetben "felfelé" kell nézni :) (tudom, nem a legoptimálisabb)

Ganondorf Jr. *** http://azeletstmoritzban.blog.hu/ ***

(#28857) Dare2Live

Dare2Live
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

rendelkezünk egy Samsung LCD tvvel a youtubet notiról nagyon szépen kirakja az allshare a képet.

AZ lenne a kédésem, hogy képrnőt, más filmeket ki lehet e rakni ha igen hogy?

Szerintem.... The things we make ... make us.  -~- ..And on the 7th day, GOD went windsurfing...

(#28858) Edween

Edween
(őstag)

Azoktól szeretnék kérdezni,
- akik wifin, DLNA-n keresztül osztanak meg a tv-jükre filmet,
- hogyan lehet akadás mentes lejátszást biztosítani,
- mekkora lehet a max adat sűrűség amit a tv fel tud dolgozni és nem akad,
illetve melyik media home szerver az ajánlott? thx

(#28859) stefi68

stefi68
(őstag)
LOGOUT blog

Hálószobába keresek lcd tv-t.
32"-os még épp elférne, nagyobb semmiképp.
Semmi extra nem kell bele (smart, 3D), sima alap tv is jó.

Egyetlen dolog van ami elég rendesen szűkíti a kört. A régi tv-k távirányítóján volt az időzített kikapcsolásra egy dedikált gomb. Ezt ha megnyomtuk 1x, 2x, stb., akkor lehetett egyszerűen x perces lépésekben (5-10-15-stb.) időzített kikapcsolást állítani.

Nos a mai modern tv-k távirányítójáról lespórolták ezt a gombot. Csak x menüponton keresztül lehet ezt a funkciót elérni.

Tud valaki olyan típust ami még tudja az "egygombos" kikapcsolás időzítést?

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#28860) Mika1227

Mika1227
(őstag)

[link]
[link]
[link]
Ezeket a tv-ket néztem ki. Vélemény melyik lenne a legjobb vétel?

[ Szerkesztve ]

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!! Minél több emberrel találkozom annál jobban szeretem a kutyámat!!!

(#28861) Kisprobegt

Kisprobegt
(újonc)

Sziasztok. Lenne egy olyan gondom, hogy vettem egy Thomson 32lm051b6 típusú HDready TV-t. HDMI-vel kötötem össze a PC-vel, de valamiért a TV-n alul-felül 1 cm, jobb-baloldalt 2 cm-nyi fekete szegély van. Már sok mindennel próbálkoztam, de eddig egyik se vált be. Catalyst Control Centerben bármit állítok át nem segít. A gépemben egy AMD Radeon HD6850 van. Kép a hibáról. Remélem jó helyre írtam :) Válaszért előre köszönet.

(#28862) hito

hito
(PH! kedvence)

Most nézem, ez nem a legjobb topic. 6 napja és 6 hsz óta csak kérdések és semmire semmi válasz :U Hol vannak a szakik?

Win8.1 + WP8.1 => és még élek

(#28863) Dorian válasza hito (#28862) üzenetére

Dorian
(PH! kedvence)

A plazma topikban ;]

(#28864) Edween válasza Dorian (#28863) üzenetére

Edween
(őstag)

Ott több a gond, nagyobb összefogást igénylő problémák halmozódtak föl?! ;]

(#28865) nismoka válasza Kisprobegt (#28861) üzenetére

nismoka
(őstag)

[overscan 0] felbontás: 1366x768

[ Szerkesztve ]

(#28866) nismoka válasza stefi68 (#28859) üzenetére

nismoka
(őstag)

Szerintem nincsen olyan tipus.

(#28867) nismoka válasza Edween (#28858) üzenetére

nismoka
(őstag)

TV és Router függő, ami biztos az a kábel! De max 10Mbit/s film még elmegy bármin, felette jön az első mondatom ;)

(#28868) Edween válasza nismoka (#28867) üzenetére

Edween
(őstag)

Köszi a választ, közben már utána jártam, a lényeg, három eszköz között(pc>wifi router>tv) már túl nagyot csökken a (wifi,DLNA) jel, az egyiket ki kellett váltani kábellel, így szinte tökéletes.

(#28869) hito

hito
(PH! kedvence)

Nem kritika volt, csak észrevétel :D

Win8.1 + WP8.1 => és még élek

(#28870) Kisprobegt válasza nismoka (#28865) üzenetére

Kisprobegt
(újonc)

Köszönöm a választ, de az nálam nincs engedélyezve avagy nem tudom mozgatni. De minden szerint 0-van.Kép

(#28871) Kisprobegt válasza Kisprobegt (#28870) üzenetére

Kisprobegt
(újonc)

Na valamit csináltam, mert engedélyezte és betudtam állítani. Most már tökéletes. Köszönöm szépen a segítséget. :) :))

(#28872) laszlo168 válasza Edween (#28864) üzenetére

laszlo168
(senior tag)

Ez marha jó, de sajnos igaz :)

(#28873) Bagira01

Bagira01
(PH! kedvence)

Sziasztok!
Számítógépről filmezésre és konzolhoz vennék tv-t. LG 32LB5610 69k-ért vagy a nagyobb Orion PIF40-DLED 77k-ért lenne jobb választás?

(#28874) Mr President

Mr President
(senior tag)

Sziasztok
Adott egy 42LA6130-as készülék. Digitális csatornák vannak az inviteltől. Sok csatorna van amin angol az alapértelmezett nyelv, de Q.settings-ben van több nyelv köztük magyar is. Amit kiválasztok és megy is, viszont ha csatornát váltok akkor visszaáll az eredeti nyelvre. Hogy lehet azt megoldani hogy magyar maradjon? Szülők nem beszélnek angolul de fater pl nézné a natgeo-t. Ötletek?
LG topicban is feltettem a kérdést de gondoltam itt is megpróbálom hátha hamarabb jön segítség :)

[ Szerkesztve ]

Dell 5537 I7 8850 FHD | LG G2 | Samsung UE40F6500

(#28875) Mr President válasza Mr President (#28874) üzenetére

Mr President
(senior tag)

Közben sikerült megoldani.

Dell 5537 I7 8850 FHD | LG G2 | Samsung UE40F6500

(#28876) LucasGrant válasza Bagira01 (#28873) üzenetére

LucasGrant
(fanatikus tag)

Inkább a kisebb de jobb, és megbizhatóbbat válaszd, itt most a kisebbik mérettel jársz jobban, szóval 32LB5610 véleményem szerint, amiért új modell gyanánt a 69e ár nagyon jó.

(#28877) Bagira01 válasza LucasGrant (#28876) üzenetére

Bagira01
(PH! kedvence)

Méregettem számolgattam, szerintem a 32" kicsi lesz 5m-re játszani rajta. Az a baj, hogy a normálisabb 40-42"-os modellek 100k-nál kezdődnek :U

(#28878) BBéci válasza Bagira01 (#28877) üzenetére

BBéci
(Jómunkásember)

Egy 32 colos képmegjelenítő 1,5 méterről ad olyan élményt, ami miatt egyáltalán érdemes bekapcsolni. 5 méteres nézési távolsághoz 2,5 méter széles vászon passzol. [link]

Mobiltelefon flottához csatlakoznék!

(#28879) Gicz válasza Bagira01 (#28877) üzenetére

Gicz
(őstag)

Tudok ajánlani valait ami nm kerül szinte semmibe és meglesz a jó játékélményed!

Ülj közelebb a TV-hez ;)

Trex 550 repülés - FRISS! - https://www.youtube.com/watch?v=odJlZGJZj-k

Útvonal

Fórumok  »  Házimozi  »  LCD TV topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.