Hirdetés

Aktív témák

  • Toomy

    senior tag

    válasz hoffman_ #27103 üzenetére

    Jó sok időd van :K Nálam a ragasztó készlet csak azért van ha elfogyna a két pótbelső. De szerencsére még nem kellett hozzányúlnom.
    Az első durva defektes élményem egy hatalmas 3napos egyfolytában tekerés alatt volt kb. 10éve.
    Elmentem Bp-ről a Duna-kanyaron keresztül Bükfürdőre az első nap. Második fel Írott-kőre és ott az erdőben kaptam defektet a Velemi kápolnánál. Mondom sebaj van ragasztó. Igen ám csak az a ragasztó folyadék már csaknem 2éves volt és amikor megnyomtam csak szisszent egyet és folyadék meg sehol. Na ez így durva volt a sehol közepén egyedül :K Kerestem egy fenyőfát amin volt gyanta és azzal hekkeltem rá a foltot, de bele telt egy kis időbe míg ezt kiötlöttem, hogy most mitévő legyek :K Nem lett 100%-os, mert kanizsáig 20km-én megállás és pumpálás. Szerncsére akkor még mountival mentem, mert az outi azonnal eleresztette volna a levegőt. Ez volt a 2.nap. A harmadik meg haza kanizsáról a 7-en. Na ott tanultam meg, hogy ragasztás nuku, csak és kizárólag pótbelső. De mára már tökélyre van fejlesztve a csere, mert kb. 5perc és már indulok is, mint valamelyik samponos reklámban :DDD

    (#27106) sanzi89 - Semmi! Csak macerásabb és tovább tart 5perccel :K

    (#27108) JColee - Idáig nekem 2x volt összesen, hogy 200km-es távon elfogyasztottam 2belsőt, de nem kellett nyúlnom hazáig sem a ragasztó szetthez. De én inkább utána sűrűbben is figyelgetem az út menti bringa boltot, mert ha van akkor veszek. :K

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák