Hirdetés

Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    Ma végre összeállt a bicó. Hátulra végül Novatec D712SB Light agy került, DT küllőkkel, és hozzá való anyákkal.
    A fék gondom is rendeződött, de majdnem megszívtam vele, éreztem, hogy valami nincs rendben. Vettem egy 1 éves, 2010-es Magura Marta tárcsafék szettet, poton 25k-ért, gyári alig használt tárcsákkal(még a lyukacsossal) és betétekkel, kaptam mellé a számlát is. Semmi karc, semmi használati nyom. Gyanúsan olcsó volt, de megbízhatónak tűnt az ember, és csábított a fék. Mégis csak majdnem ez a Magura csúcs megoldása XC-re. Azt mondta fel van töltve olajjal, de levegős, van vele meló. Ezért ilyen olcsó....
    Aztán kiderült, a turpisság. Fel lett szerelve, de nem működött megfelelően. Nyúlott, visszaengedett, nem volt fékerő. A srác valszeg Avid-hoz használatos DOT fékolajat rakott bele. :W Szerencsétlen megijedt, hogy rossz, és próbálta gyorsan rásózni valakire. Hát sikerült, de én még így is jól jártam. Mintha kocsonya lett volna benne, nagyon durva látvány volt. Szépen át lett tisztítva minden, csövek, fékkarok, nyergek.... És szerencsém volt. Nem kezdte ki a DOT olaj, sehol nem folyik, és úgy néz ki rendesen megy.
    Első próbára brutális a fék, amint meggyógyul a kezem, mehetek sarat vagy havat dagasztani. :D

    Don't Tread On Me

Aktív témák