Hirdetés

Aktív témák

  • Manitou

    addikt

    válasz Ariadne #11078 üzenetére

    Pedig én figyeltem a full fehér specit, de nem láttam :D Igaz hamarabb is rajtoltatok.
    Most elég kapkodósra sikerült a megérkezésünk, éppen volt csak időnk kipakolni elintézni a dolgokat, aztán már mentünk is beállni a rajthoz, de így is kb a hátsó harmadából indultunk. Ha nincs a defekt akkor férfi abszolutban kb 50 helyezéssel előrébb végzek, ahogy az időeredményeket néztem. Én az összes lefeflét élveztem. Pont ahol fotóztak az utolsó lefelé végén, ott esett előttem egy ember, lehet amiatt nem készült rólam kép, mert a fotós is az esésre figyelt és lemaradt rólam. :W Nekem a pályakijelöléssel nem volt gondom egyértelmű volt, a bükkön sem volt semmi ilyesmi gondom. Szerintem profi volt a verseny és a szervezés is. Igaz a végén a "fahídra" minket már rá se engedtek :F mellette tereltek el. Valószínű balesetveszélyessé vált vagy nem tudom :F
    A teljesítményemmel elégedett vagyok tekintve, hogy idén az első hegyi tekerésem a bükk maraton, a második hegyi tekerésem a mátra maraton volt :DDD A két középtávos maratonnal ( összesen 119km , mért adat) együtt összesen idén 500 nagyon max 600km-t tekertem. Kedvet kaptam a maratonozáshoz, lehet jövőre felkészülök rendesebben. :)

Aktív témák