Hirdetés

Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    No hírt adok magamról én is, gratula mindenkinek, aki még résztvett. :) Dirtyz-t távolról láttam bemelegítés idején, Manitou-t és raczger-t viszont esélytelen volt kiszúrnom, lévén még nem találkoztunk. :D Valahogy a sípályán felmászást nem nagyon irigyeltem tőletek... :P

    Tracket még nem töltöttem fel, de magamhoz képest nagyon jót mentem, és iszonyúan élvezetes volt a pálya, ez volt az eddigi legjobb! Volt sok nagyon jó egynyomtávos ösvény, kicsit köves meg gyökeres, de nagyon élvezetes. És az a tényleg DH szakasz a végén le egy patakátkeléshez 15 centis kő meg gyökér "lépcsőkkel", áááá, jó volt, majdnem végig lementem rajta, fotó is készült, kíváncsi leszek rá. A végén az emelkedőn befutó kis köves szerpentinnel meg lépcsővel felfelé azért nem esett jól, de összességében részemről ötöst adnék a pályára meg a szervezésre.

    A Footstrongosok is kitettek magukért, ötletes volt pl. elágazásoknál a rossz irány megjelölése az X-en kívül egy kőporos fehér csíkkal is (külföldi maratonokon szokás ez, úgy tudom), a felsőcsőre ragasztható szinrajz, volt dinnye a frissítőpontokon, stb. :D Egyedül az a bizonyos rámpa nem tetszett, mert azon tényleg kevesen tudtak lemenni szerintem, ráadásul egy nagy fában végződött, még letolva is igen csúszós meg meredek volt. Nem tudom, nem lehetett volna freeride-osan megoldani (falécekkel kirakva és elkanyarodva a fánál) vagy elnyújtani a rámpát...

    2:30 alatt végeztem (saját idő 2:17) eddigi legjobb eredményem, abszolútban (női rövidtáv) 95-ből 69., korosztályban 34-ből 26. Igaz volt segítségem, aki húzott felfelé és ment előttem a lejtőkön meg a technikás részeken, de ez ugyebár teljesen szabályos. :)

    qdqb: Hát így egyetlen alkalmak után szerintem a Mátra a legélvezetesebb, Dunánál technikásabbnak tűnt, de összességében mégis könnyebbnek, Bükk unalmas volt, bár a táj ott is szép. Szóval szerintem Duna a legnehezebb, Mátra könnyebb és Bükk a legkönnyebb. De ez csak az én kis szubjektív tapasztalatom. :B

    [ Szerkesztve ]

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Aktív témák