Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skipqer

    tag

    válasz Pxs #285 üzenetére

    Szia!

    Szerintem valami nagyon gagyi állapotban lévő D900-at fogtál kézbe. A családban van belőle egy példány és csak a legjobbakat leeht elmondani róla. Szoftveresen is teljesen rendben van, sajnálom, hogy ennyire elvették tőle a kedved, nagyon jó kis telcsi, de ez már másik topic, nem akarok nagyon off lenni...

    A főmenük testreszabhatósága eléggé korlátozott, zárt flip mellett 3db ikont tudsz átállítani, nyitott flipnél pedig a főmenü elemei mellé tudsz új kategóriát nyitni, vagy ikonokat hozzá adni. Az almappák tartalma viszont már teljesen átrendezhető az igények szerint.

    A normál használat elég nehezen meghatározható. Elsősorban a kijelző eszi az aksit, a hosszú telefonálásokat szinte észre sem veszi, a zene lejátszás/rádió szintén nem nagyon viseli meg, kb. két óra zene hallgatás 5%-ot evett meg. Szerintem normál használat mellett a 2 napot ki kell bírnia, persze mint mindent, ezt is le lehet meríteni 1 nap alatt is, de volt már olyan, hogy 4-5napot is kibírt. (Az első pár töltpésnél mindenképpen javasolnám a teljes lemerítés után a 12-16óra töltést kikapcsolva, látványosan javul a teljesítménye!)

    A zenelejátszó nagyon jó, kezelhetőségben és minőségben egyaránt. Én egy W800-zal hasonlítottam össze, nem volt érzékelhető különbség persze a Walkman fülesével (Ha jól tudom ahoz is HPM-70-es volt.).

    Videóról most hirtelen nem tudok mit mondani, még ki sem próbáltam, annyira nem jók még ezek a felvevők...

    Eddig csak Memory Stickről próbáltam weblapot megnyitni, minden tökéletesen működött, de gondolom a belső memóriából is ugyanolyan jól menne.

    Üdv!

Új hozzászólás Aktív témák