Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pxs

    aktív tag

    válasz Skipqer #284 üzenetére

    Köszi a válaszokat ! :)

    D900 Samsung-gal eljátszottam 1 kicsit MM-ban, de majdnem idegbajt kaptam tőle a végén...a kezelhetősége hihetetlen gyenge. Egy kezes kinyitást el lehet felejteni, annyira bénán oldották meg a slide kialakítását. A másik vicc a kamera, kinyitom a telót, megnyomom a kamera gombot, erre közli, hogy csukjam vissza a slide-ot (!) a fényképezéshez, ami már csak azért is vicces, mert akkor takarásban van a lencse !
    Visszacsuktam, úgy ment is a ''fényképezés'', de persze csak 1 nagy sötétséget látott a kamera :D Nyitnám ki, hogy segítsek ezen, erre fogja magát és kidob a főmenübe.
    Sokszori próbálkozásra ugyanez.
    Szoftverhiba lehetett talán vagy a franc se tudja...de D900-tól eléggé elment a kedvem mostanra.

    A testreszabhatóság számomra nagyon fontos, épp ezért esélyes a Symbian...mennyire átszabható a dolog ? Az alap menük/ikonok helye is változtatható ?

    Ami miatt még kicsit habozok a P990-nel, az az akksi kapacitása (mennyit bír ki normál használattal ?) és a zenelejátszás minősége (hallottam, hogy a gyári headset elég gyenge, de az ellopott W810i-m jóvoltából van egy HPM-70 elfekvőben nálam, azzal már szépen kellene szóljon). Valamint a videofelvétel, ugye nem 3GP, hanem valóban 320x240 MPEG4 ?

    Gyorsan kellene dönteni, mert csak holnap van már a 0 %-os hitel akció :)

    'The key to success is just that - standing up one time more than falling.' Regisztrált: 2005-09-29 21:12 - fanatikus tag

Új hozzászólás Aktív témák