Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pakfong

    tag

    válasz Winner_hun #6032 üzenetére

    Én is ugyanígy vagyok. 2004 decembere óta van netem inviteltől, előtte telefon volt csak. Részemről fizetési probléma sose volt, bár igaz, hogy a net atom stabil, gondolom köszönhető annak, hogy kisvárosban élek. Mindenféle iptv-s, mobilnetes marhasággal megkeresnek, pedig már többször mondtam, hogy nem érdekel, de olyannal, hogy 'te figyelj haver, régi tag vagy, 2 rugót elngedünk a számládból', ez kizárt dolog.
    Nos, ami engem igazán érdekelne, hogy 10 megás csomagból van sima meg szereld magad csomag. Mi a különbség, a 2350 Ft-n kívül? Meg ha lakhely (Ajka) szerint szűrök, a szereld magad csomagot meg se adja opcióként.

    A fórumon ha nem reagálok a kérdésedre, írj pm-t. | Königssee: https://www.youtube.com/watch?v=vjuWUe6Rz6s

  • Ace Ventura

    addikt

    válasz Winner_hun #6032 üzenetére

    Sajnos minden csomagváltás hűségnyilatkozattal jár.Ez nemcsak az Invitelnél van így, hanem más szolgáltatóknál is, köztük minden mobiltelefon szolgáltatóknál is.
    Tehát ha akciós olcsóbb csomagra szeretnél váltani, akkor feltétlenül kell vállalnod 1 évet.
    A próbaidőszakod a tv-re a beszerelés napjától indul, tehát nyugodtan megvárhattad volna a szerelőket, mert amit telefonon megbeszélsz egy üzletkötővel az csak egy tervezet.Amikor elindul a szolgáltatásod, akkortól indul az élő szerződés, és a 1+12 hó hűségidőd is.
    T-nél sem lesz jobb a szolgáltatásod, mint itt, és szerintem olcsóbb sem, és ott is ugyanúgy hűségidőd lesz.Nem meggyőzni akarlak, csak előtte jól nézz szét, mert nem biztos hogy jobban jársz, és 1 évig nem tudsz majd visszajönni.
    A netünk az tényleg atomstabil, ahogy mondtad is, és a telefonunk is patent.
    Gondold át, mielőtt lépsz.Ha gondolod, akkor telószám alapján rád-keresek, és nézünk egy kedvezőbb csomagot holnap.

    Üdv.

    Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

Új hozzászólás Aktív témák