Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Winner_hun

    félisten

    válasz Ace Ventura #6034 üzenetére

    Semmi csomagváltásról nem volt szó, csak egy ezrest el akartak engedni 1 év kötöttséggel.
    TV mindegy, 3 hétig nem kerestek, pár nappal a megkeresés után kiderült hogy az analóg szórás még marad, illetve utána tudtam meg hogy digitális szórás is van, elég egy vevőt venni és nincs havidíj. Nagyon keveset megy a tv, így teljesen felesleges ezért fizetni.

    Pont ez a feltétlen kell vállalni nem tetszik, miért nem enged a szolgáltató x összeget annak aki már tizenéve (a kezdetektől) náluk van?
    T-nél ha nem is olcsóbb de sokkal gyorsabb net van ugyan ezért az árért. Igaz az kábel. Van ismerős aki mutatta hogy milyen az utcánkban a net, így tudom hogy ott mire számíthatok.

    Csomagot váltani - ha maradok - akkor csak nyáron, az új akciónál fogok. Már ha lesz jó ajánlat. Ha nem lesz akkor tipli.

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

  • Tuncsi

    tag

    válasz Ace Ventura #6034 üzenetére

    Már bocs de régen azért volt olyan, hogy időnként automatikusan emelték a sebességet,
    akár duplázták is és hűségnyilatkozat nélkül.
    Ma hogy is van ez ?
    Röhögünk a hűséges előfizetőn, mert azt hiszik olyan hülye, hogy gőze sincs mit hol és mennyiért kínálnak.
    Nos én 5 év előfizetés után hagyom ott az invitelt, és még mindig nem az volt az ok,
    hogy 8500 Ft fizetek nekik egy 4 Mbit/s netért, valamint az , hogy szinte felháborodtak
    mikor meg mertem említeni, hogy esetleg nem lehetne e emelni egy kicsit ezért az összegért.
    No nem 20-25 Mbit/s gondoltam mert ugye mások kb ennyit tolnak az arcodba ennyiért,
    hanem mondjuk egy kis ici pici gesztusra egy kis pluszra, hogy érezné az ember a
    HŰSÉGES előfizető kiváltságait, MEGBECSÜLÉSÉT.
    Viszont a szolgáltatás az siralmas, és így mindent egybevetve még ha más szolgáltatónál sem lesz jobb, én akkor is váltok.

    csak nem történt vala vele valami????? :) ------------------------------------------ konfigom: http://tuncsi.uw.hu/konfig.jpg

Új hozzászólás Aktív témák