Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jeffo

    tag

    válasz jeffo #5887 üzenetére

    Feltöltőkártyás mobilinternet sem nyerő annyira, mert a Telenor Praktikum használt modemmel 4990 vagy 6990, amelyből 3000 Ft felhasználható netezésre, ám 1 éven belül el kell használni. Esetleg akkor érné meg, ha lenne laptop vagy valami ilyesmi, és buszozás vagy valahol várakozás közben is neteznék, bár néhány helyközi buszon már láttam feliratot, hogy wifi van. De ha csak tartaléknak lenne, és nem használnám ki mégsem 1 éven belül, akkor ráfizetés. Bővebben róla: [link]
    Vagy androidos mobilt vehetnék, de gondolom annál a net funkció előfizetéshez van kötve, én azonban nem hiszem, hogy számlás csomagot akarok, mert nem sokat telefonálok, így egy normál egyenlegfeltöltés is hónapokig elég.

    A tévéújság problémára eszembe jutott, hogy az elmúlt hetekben néztem az zzEPG honlapját, de aztán mégsem töltöttem le a programot, elfelejtődött. - [link]
    Pedig ez nagyon megérné, mert letölti a gépre a műsort, így nem kell net, hogy ránézz mondjuk a port.hu-ra. Szerintem áttérek erre, mert már eléggé idegesített az utóbbi hetekben, hogy néha alaphelyzetbe áll a port.hu a terheltség miatt, és így nem látszanak a beállított kedvenc csatornák és a személyes naptár funkciót is letiltják időnként.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák