Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • anytime

    őstag

    válasz Dyingsoul #2050 üzenetére

    Szerintem az Altalad feltett kerdesre Te mar tudod a valaszt ...., a hsz-bol is latszik, hogy ertesz annyira az IT vilagahoz.

    Annyit hozzatennek a kerdesedhez, hogy a februarban indult fejlesztesem eredetileg egy tuningmasina lett volna, aminek egy non-K i5 lett a vege.

    Az akkori tervem es a mai valosag kozott, boven megvolt az sz 50k kulonbseg ...

    [ Szerkesztve ]

  • Casanova*

    veterán

    válasz Dyingsoul #2050 üzenetére

    erős gtx770 mellé érdemes tuningolni a procit,hogy még jobban kihajtsa a vga-t. erősebb gtx780 vga-nál pedig ajánlott a tuning. :K tuninggal akár plusz 5-20 fpst lehet nyerni,ami azért nem kevés,meg ugye játékfüggő. egyébként tuningolni,tesztelni a gépet jó. :K

    [ Szerkesztve ]

    "Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

  • flash-

    veterán

    válasz Dyingsoul #2050 üzenetére

    "Köszi a választ, értem, hogy mit akarsz mondani de akkor is túlzónak találom azt, amit írsz:
    Alaplapra azt mondod tuning esetén minimum 30-at kell szánni, ami 15 ezer többletet jelent. Sima lga 1155 i7 alá meg 15ért veszel ATX lapot?"

    4770k ról volt szó, ahhoz egy Asrock H81M alaplap mért ne lenne jó ha nem akar az ember tuningolni?
    még pci is van rajta :DDD

    "Gyári hűtőt i7-en hagyni? Még az E8400-asról is cseréltem a gyárit, mert sokat megy a gép, ha alap órajelen-feszen is van nagyon melegszik gyári hűtéssel, tudom mert egy évig az volt rajta, izzadt is rendesen. Szóval a gyári hűtőt mindenképp cserélni kell szvsz pláne ha több órás renderelési feladatokkal is megbízom."

    Ha az ember nem tuningol,mért ne hagyhatná rajta a gyári hűtőt?ezek a procik 90 fokot is bírnak,ha megfelelő a szellőzés házban akkor ennél jóval alacsonyabb még terhelés esetén is a hőfok.

    "Erősebb táp, ami szerinted "15-20 ezer forintos felarat jelent tehát olyan 20 -25 ezer minimumárat" tehát te egy lockolt i7 és egy GTX 770 mellé tudsz venni 5-10 ezerért tápot. Megmutatod melyikre gondolsz ilyen árban?"

    Egy ilyen FSP táp el fog neked vinni egy lockolt 1150 es i7 et.sokan elfelejtik hogy ezek a haswell i7 esek tdpje már egy két éves i5 tdpjével rendelkeznek .

    A régi megmaradt demagógia miszerint az i7nek kő a erős táp már nem egészen helytálló.

    egy i 7 920 Max TDP 130 W

    i7 4770 MAX TDP 85 W

    egy ilyen FSP táp 13 ezerért szépen el fogja vinni a konfigot.

    sőt van ennek 85+ os változata már ha tényleg két fajta van ami 85+ hatásfokkal bír 14 ezerér
    [link]

    [ Szerkesztve ]

    "Embrace our fellow man, no longer vilified"

Új hozzászólás Aktív témák