Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Trailblazer

    addikt

    válasz flash- #2066 üzenetére

    Nagyjából helytálló amit mondasz, de azt azért ne felejtsük el, hogy a TDP (thermal design power) a hőleadásra vonatkozik, nem az energiafogyasztásra.

    Amúgy nálam is egy 12 ezer ft körüli árú FSP Hexa 500W teljesít szolgálatot, zökkenőmentesen kiszolgálta úgy a 3.2-re rántott 775-ös C2Q9400-at, mint az előző 1155 Ivy Bridge i7 3770-emet.

    [ Szerkesztve ]

    Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz flash- #2066 üzenetére

    ha 14ért ajánlod azt az FSP tápot no tuninghoz, akkor a 20-25 ezerbe kerülő tuninghoz vapó PSU egyből nem jelent 15-20 ezer forintos felárat, hanem csak 6-11 ezreset jelent. Az ilyen és ehhez hasonló kijelentéseidet vettem sorba és az alaplapnál is írtam, hogy nem mATX hanem ATX-ben gondolkozunk, de látom nem sikerült megértened az előző válaszom. Mindezzel arra céloztam, hogy a tuningos megoldás sem biztos, hogy 50 ezer forintos felárat jelent, de veszem a fáradtságot és mindjárt utána számolok.

    Addig is két kérdésre adjatok választ: szerintetek milyen hűtőt érdemes venni egy 4770K-hoz? Még egyszer mondom, nem a világrekordot szeretnék dönteni, csupán +500Mhz vagy ettől kevesebb tuning is elég, a biztonságos keretek között, folyamatos erősen igénybe vett használat mellett ami számomra renderelés és játék. Renderelés alatt nem azt értem hogy két évente megvágok egy esküvői videót, hanem a blogomra heti 3-5 darab 10-30 perces videót szeretnék renderelni és még sorolhatnám.

    A másik az, hogy tuninghoz elég-e az a ram amit kinéztem, a 8gb corsair 1600mhz cl9? A feszültség és időzítés miatt kérdem nem a gigabájtok miatt mielőtt még visszakérdezne valaki.

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák