Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szumo

    senior tag

    válasz AdamMcKraken #3 üzenetére

    Ha hazaértem, beírom neked a voda manuális APN-jét, és a DNS-eit, nekem az is javított a helyzeten. Igaz 45 percnyi ügyfélközpntos telefonomba került.

    Azt nézted, hogy mennyire forró a modem?

    Amúgy amit írtál, az memória címzési hibára utal, az svchost.exe, pedig a kernel része.
    A modemen a voda által kiadott új frameware, és connectnow progi van? Mert az is kavarja ám a lecsót, mármint a régi. A runtime-os hiba pedig nálam is jelentkezik, ha egy bizonyos programot zárok be.
    Mivel a Weblapom még nincs kész, javaslom ezt a [link] -et használd, és kövesd a leírást. Én voltam egy nagy vodafone-ban, ott ugyanezt tették fel a modemre, de sajnos az enyémnek más baja volt.
    Most van nálam egy csere modem amíg az enyém a szervízben van, azzal semmi gond, és azon is ez van fenn.

    Javaslom, hogy ha a modem frissítés nem segít, szólj, elküldöm a modem gyári driverét e-mailben, azt telepítsd fel, ha pedig még mindíg nem megy, akkor egy vodafont keress fel, és ha van csere modemük, add be javításra. A javítás 3-4 hét is lehet, ezért csere modemet mindenképp kérj.

    Egyébbként magával a szolgáltatással meg vagyok elégedve, a XIII. kerületben szinte töléletes, csak hát a modemnek vannak konstrukciós hibái, amik attól függően, hogy a gyári munkás mennyire volt kipihent ki szokott jönni a készüléken.

    Ja végezetül a modem szereti a windows-t összeomlasztani, ha régen volt telepítve.
    Egyenlőre ennyi, délután küldöm az ígért APN-t.

    Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

Új hozzászólás Aktív témák