Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AdamMcKraken

    tag

    Hi! Nekem is Huawei E220-as modemem van a vodától, és a helyzet h folyton behal.. idő utá (kb fél óra) h a Generic Host Process for Win32 Services hibát észlelt, ezé leáll.. aztán vannak részletek is, de az sok szám.. mindegy csinálta, 1 screenshotot, és ha itt megnyomom a bezárást akkor szétbont és nem is tudok vissza csatlakozni, csak ha kihúzim-bedugom a modemet, de az marha sok amíg újra telepít, meghát nincs is kedvem ezzel folyton szórakozni, viszont ha csak arrébb húzom az ablakot és netezek tovább megy minden frankón kb 1 óráig akkor jön az ablak h "svchost.exe - Alkalmazáshiba","Kivétel(ismeretlen szoftverkivétel (0x0000409)) történt az alkalmazásban a köv. helyen: 0x5b0ea3c0.", na ezt is csak mellé húzom mer külnben bont, és ha bont és újra csatlakoznék az a baja h csak voda APN-re lehet, én ki is választom a voda hu-t, mégsem teccik neki, aztán kiírja h ismeretlen hiba.. ja és olyat is kidob bontásnál h: "Run-Time error'6': Overflow".. gondolkoztam h frissítem a vodás softvert, de nemtom h marad-e a gari, meg h így nehogy rosszabb legyen mint volt. Arra is volt példa, h a mobilom bekaavart, SonyEriccson W550, merthogy azt is lehet modemként használni, de azt letiltom az eszközkezelőben, és onnantól nincs vele gond.. Ha tudsz bármiben is segíteni, megköszönném!

    a legnagyobb hülyeség is amit elkövetünk, jó valamire

Új hozzászólás Aktív témák