Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • liszi70

    nagyúr

    válasz BBéci #61384 üzenetére

    "Miért érdekes az, hogy szerinted mennyi tapasztalatuk van azoknak, akikkel én vitatkoztam?"

    Azért érdekes, mert hajlamos vagy "letapasztalatlanozni" és "letudatlanozni" azokat, akiknek szimplán csak más a véleményük és/vagy a tapasztalatuk, mint neked.

    "Ezt tette szóvá Xtremetuning, teljesen jogosan."

    Nem jogosan, de csodálkoztam volna, ha te nem helyeselsz egy engem érő bántó, sértő megjegyzést, hiszen egy ideig én is egyre gyakrabban kifejeztem egyetértésemet azokkal, akik elmondják rólad a nem pozitív véleményüket.

    "Az esetek döntő többségében nem az a megoldás, hogy valaki a meglévő helyett vegyen vastagabb kábelt."

    Nyilvánvaló, de nem is erről volt szó.

    "Hogy az vékonyabb, vagy vastagabb, teljesen mindegy senki nem állította, hogy a vastagabb nem lehet jobb."

    Dehogynem, azt írta XT, hogy a "vastagosdi nettó hülyeség", holott egyes esetekben, rendszerektől, kábelektől függően egyáltalán nem az. Mindössze ennyiről szólt a posztom, egy szóval sem írtam, hogy a vastagabb kábel pusztán a vastagabbsága miatt automatikusan jobb is.

    bajnokpityu

    "aztán mindenki másképp fogja fel a HSZek darabjait............ mindenki magyarázza a saját részigazságait. ilyen a fórum."

    Egyetértek, úgy látszik, elbeszélünk egymás mellett.......

Új hozzászólás Aktív témák