Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #71562240

    törölt tag

    válasz bajnokpityu #51317 üzenetére

    (Rövid leszek, nem kell görgetni!)

    Mivel ott nem lehet hozzászólni, én is itt köszönném meg a müncheni beszámolót, nagyon jólesik szemezgetni benne.

    A tapasztalataitok egy része persze meglepett, innen természetesen kevéssé megítélhető, hogy menyire köszönhetően a személyes halláskülönbségeknek vagy az alkalmi kiállításkörülményeknek-rendszerfelépítéseknek, de egy kirívóbbat kiemelnék afféle "márkamundérbecsületvédelme" végett.. Azokat a Dynaudio Confidence-eket az Audio Centrumban teljesen másmilyennek hallom, mint ti ott. Nemhogy nem mosottság, torzítás, fedettség-tompaság, lábbeindítós élet, hanem kifinomult, visszafogott tisztaság, arányos magasak, transzparencia, amolyan művelt kékvérű, amiről azt gondolnám, hogy csűrdöngölni sose fog, tipikus "audiofil" karakter. Azok a NAD elektronikák nagyon befolyásolhatták, én magasabbszintű Nordost kábelezés mellett, például Hegel, Exposure... elektronikákkal szoktam hallani, és teljesen más, mint amit ott hallottatok tőle - kivéve, hogy te erőtlennek is írtad, ami érthető, Gyurczy meg élettelien lábbeindítónak is, amit nem gondolnék róla. Szóval, szerintem érdemes komolyan venni őket - no persze drágák.

    Hehe, négy magyar elmegy "drága pénzért" a világ végére egy drága szakkiállításra, és ott egyből az ingyencukorka-lelőhelyek szabják meg a haladási irányaikat! :D (A magyarok nyilaitól ments meg uram minket...)

Új hozzászólás Aktív témák