Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • liszi70

    nagyúr

    válasz bajnokpityu #51230 üzenetére

    Necces lenne? Elhiszem neked, de miért gondolod? Bevallom, tetszik a kinézete, a monumentalitása, de egy-két régi, dicsérő fórumvéleményen kívül semmi komoly véleményt nem találok a hangjáról. Az a baj, esélyem sincs saját rendszerben meghallgatni, ha jelenlegi helyén hallgatom, azzal majdnem semmit nem érek. (Jóvanna, biztos nem jobb, mint az Electra 926-osaim, csak megtetszett a külalakja, meg a 65 kilója. :D)

    (Egyébként a Micro Utopia férge is berágta magát agytekervényeim egyre szivacsosabb állományába, ha már Tobee is olyan lelkes rajongójává vált!)

    Egyébként tökéletesen elégedett vagyok a focaljaimmal, szerintem nagyon is felülreprezentált az én körülményeim között, de csak hajt a kíváncsiság. :)

    (#51233) cekkk "Csak nem leakarod cserélni a elektrákat?"

    Szó sincs róla, de lehet, hogy veszek még mellé más dobozokat is, aztán győzzön a jobbik, de ezt minden politikai felhang nélkül írom! :D

    (#51232) krichd1 "Vagy olyan ritkaságot, mint a Vandersteen 2."

    Ja, ezt néztem, de szegénykém olyan ronda, hogy nem szívesen tenném be a nappalimba. Persze, biztosan nagyon jó hangja van, ahogy olvasom!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák