Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz BÁ Nutrition #67243 üzenetére

    azt hogy egy tök átlagos srác volt, ilyen 50-55 ös comb, 36-38-as kar, el tudod képzelni gondolom, semmi extra. Hozzá képest corres78 kegyetlenül ki van gyúrva.

    A gyakorlat végrehajtás se volt teljesen szabályos, súlyokat csak tippelem, annyira nem néztem, csak az mellette vádliztam és az tűnt fel, hogy 20 -70 -110, ami azért szerintem kicsit erős ugrás 2 perc gimnasztika után, talán még a "nagyok" se melegítenek ilyen nagy lépésben.
    Illetve pörgött a gyerek 2 gyakorlat között is, mint aki a beszívott nép egy techno partyn

    Neked meg gondolom azért sokat dobott a pihenés és hogy mutatták az erőemelő nyomást. A technika azért ilyen szinten már nagyon nem mindegy.
    Múltkor az egyik ismerősnek tanított fekvenyomást egy másik srác, előtte 80-al próbálkozott 4-5 ismétlés, miután megmutatták neki, 100-ba belenyomott 3-at.

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák