Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz TTomax #8799 üzenetére

    Mindig a WHQL frissítésről írunk hírt. Ez alól csak akkor teszünk kivételt, ha maga a gyártó kér meg minket egy beta driver leközlésére. Ilyen, ha jól emlékszem kétszer történt. Egyszer az NV megkért, hogy rakjak ki egy anyagot a Surround technológiás béta driverről, meg volt egy olyan, amikor az egyik driverben nem működött a hővédelem, és az NV szintén megkért, hogy haladéktalanul írjuk meg, hogy a drivert szedjék le a felhasználók, mert nem akarnak túl sok garanciás ügyintézést. Asszem még az AMD-nél volt egy szürkehalálos hotfix, amiről szintén megkértek, hogy tudósítsak. Mindnek eleget tettem. Őszintén szólva egyikkel sem foglalkoztam volna külön, ha nem kérnek meg rá.
    A Crysis cikkel nem tudom mi a problémád. Az embereknek joguk van tudni, hogy nem azért kell a top-VGA a programhoz, mert annyira sokat számol, hanem azért, mert felesleges dolgokat számoltatnak benne. Ez nem az én saram, hanem a Cryteké. Megkérdeztem őket mailen, de csütörtök óta lapítanak a magas főben. Nem hiszem, hogy ezt az ocsmány dolgot kommentálni szeretnék. :)

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Új hozzászólás Aktív témák