Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TTomax

    nagyúr

    válasz Abu85 #8800 üzenetére

    Nem azzal volt a baj,hogy azt megírtad,az rendben is van.Legfeljebb nem lesz harmadik rész, a kutya sem fog bánkódni,maguknak csinálták.Azt nehezményeztem,hogy a 11.6-os Catalystben elkövettek néhány baklövést amit hotfixxel sem nagyon sikerült eddig javítani, gyanítom majd a 11.7-ben ki lesznek.. azért ez is megér egy cikket,ha már a hibás drivereknél tartunk...kettös mérce nem frankó...

    (#8801) Tökmindegy
    Nézd meg,én pont ugyanezt írtam le neki,ha elakad segítünk senki nem közösítette ki.Miatta szedem le a F.E.A.R3-at mobilnettel,lehet tényleg nagy gondok vannak ott,de az is lehet meg lehet oldani.De azért itt keserű lett a szám íze Itt a többség nV fejlesztő - vagy legalábbis annak hiszi Magát.

    (#8803) kranazoli
    Ez nem biztos,hogy a driver sara,lehet patch kell hozzá,még egy fél giga és telepítek...

    (#8806) Razermazer
    Na az az amit nem vennék...én... inkább egy 6950-et vagy bármi mást,csak nem két GT200-at SLI-be... volt köszönöm...

    [ Szerkesztve ]

    ★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

Új hozzászólás Aktív témák