Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anthony28

    őstag

    válasz nakos #949 üzenetére

    El vagy tévedve egy kicsit, és még sokan rajtad kívül. :U Mit vártok? Hogy jön egy proci család és 100% gyorsabb lesz az elődnél olcsóbbért? :U Meg jön egy videókártya és majd 200fps-el fogja tolni a Crysis-t? Jó lenne ha a realitások talaján maradnátok, mert ilyen nincs, és a szám-tech. történelmében csak elvétve fordult elő modellváltásnál nagy gyorsulás...de ezt te is nagyon jól tudod.Apránként lépkednek 10-15-20% sebességnövekedéssel.Nem véletlen.Ne az legyen hogy év elején eladják a kurva gyorsat és 2 évig ne legyen új, gyorsabb termékük, ezáltal befagyasztva a piacot és a fejlődést, meg persze a profitot is.Elégedetlenkedsz, semmi se jó, a 15% növekedés se, a jobb húzhatóság se...semmi se.Az se lenne jó ha 40% lett volna a gyorsulás mert akkor azon elégedetlenkednél miért nem lett 70%....nem értem ezt a mentalitást. :U Én másképp fogom fel a dolgokat, és nem elégedetlenkedem.Nekem igen is megérte hogy az 54K-s E6850-et lecseréltem a 49K-s E8400-re ami azonos órajelen 15% gyorsabb, azon túl hogy 24/7-be 300mhz-el többet tud kissebb fesszel, kevésbé melegedve.
    Ez akkor így tényleg kurva szar vétel nem? :U

    Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

Új hozzászólás Aktív témák