Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anthony28

    őstag

    válasz nakos #1521 üzenetére

    Az csak a tudatlanságodat és hozzá nem értésedet bizonyítja hogy szívtál a Control Center-rel, mert nekem semmi gondom sincs vele, se XP alatt, se Vista alatt. :B Kicsit korainak tünik a Cross FireX tesztelése de te ezt biztos jobban vágod, hiszen eleve negatívan áltál a teszthez, hogy "lássuk a nagy Ati-t", nem pedig az objektív tesztet tartottad szem előtt.Kár is volt nekiállnod tesztelni, és pénzt ölni bele, fikázni teszt nélkül is tudtad volna. :U
    Végülis hétköznapi tesztet nyomtál 1920-as felbontásban, amit a játékosok nagy része használ.Grat! :C :W Ebből tényleg ki lehet indulni, és le lehet vonni a következtetést, igazad van. :U Jó hogy nem felelőssé teszel hogy rád lett tukmálva az X2...beszarok vazze. :( :((( Gondolom amit elbuktál lét nem akarod számonkérni rajtam. :((( :(((
    Senki nem mondta hogy cserélj az SLI-ről. Leírtam hogy 40k-val jobb ára van az X2-nek mint a GTS SLI-nek.Nem feltétlen összehasonlítható, mert 40k az nagy pénz, és ahhoz képest nem jobb mindenben a GTS SLI. Az pedig hogy az nV csal az *.exe fájlokkal bizonyított tény, be is linkeltem.Asszem a példában pont a Dirt szerepel.Keresd meg ha akarod.Nem vagyok Ati fan, elismerem a jóü kártyákat bármelyik gyártóról van is szó, de tény, hogy az X2 nagyon jó kártya! G80 GTX-em volt előtte, de az Ati-nak fényévekkel szebb a képe mint a GTX-nek, de említhetném itt globálisan az nV-t is.A hűtése az tény hogy hangosabb az átlagnál de még határértéken belül van, talán ezen az egy ponton értek egyet veled...hogy hangosabb a hűtése az átlagnál.A ciripelés, magas frekis zajok, nálam 1 hét után elmúltak, gondolom "bejáratódott" a kártya.Egyébként a G80 GTX-nek is volt hangja az első héten.Gondolom többször átmelegednek/lehülnek rendesen az alaktrészek és megszünik a ciripelés.De ez 2 nap alatt nem derül ki ugye...itt megint hozzáteszem nem a tesztelés volt a célod hanem hogy bizonygasd tényekkel mekkora kula számodra az Ati.Azt azért hozzátenném jelenleg a STALKER-t nyomom 1680x1050-be full-fulllon és 120-180fps-t dob pályától függően.Kíváncsi lennék ezek után a GTS SLI mennyit dob +40k-ért.Nézd meg nyugodtan, és írd be ide! De a frankót közöld, és ne csalj. :U

    Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

Új hozzászólás Aktív témák