Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • proof88

    addikt

    válasz Dale #30638 üzenetére

    Gyakran (asszem negyed óránként) induló buszjárat van az Árpád-hídtól, ami egyébként BKV buszok, és Mogyoródra visznek. Onnan még negyed óra gyaloglás fel a pályáig. Szerintem úgy a legegyszerűbb autó nélkül. 2009-ben voltunk így szombati napon, akkor mondjuk korán is mentünk, még nem volt tömegnyomor a buszon de voltak már rendesen. :)
    A Hungaroring megközelítésében egyébként az a jó hogy gyalogolsz fel és amikor ott vagy, meglátod a pályát is, nagyon nagy érzés. :) Kb ugyanez volt mint amikor múltkor HÉV-vel mentünk. Akkor Szilasligetnél szálltunk le, de onnan legalább 20-25 perc gyaloglás kellett.
    Bár gondolom F1 hétvégén megáll a HÉV a Hungaroringes időszakos megállónál, az nem tudom mennyivel jobb. Én az Árpád-hídtól induló buszt választanám. Az gyakrabban is jár.

    Szerintem futamon érdekes lehet a célegyenes vége hiszen az egy jó előzési pont. Van kivetítő is, közben azt is lehet nézni, mintha TV-ből néznéd. Naptejjel érdemes kenni időközönként magad, mert gyorsan leég az ember, főleg ha nagyon felhős az ég. Esőkabátot is érdemes vinni, sosem lehet tudni. :)
    Futamon amit még érdekesnek tartok, a célegyenes elején lévő tribünök, ahonnan az egész 3. szektorra rá lehet gyakorlatilag látni.
    Bár szombatot írtál, igaz hogy nincs f1 futam, de sokféle más kategória futama van szombaton. :)

    F1 időmérőt nem tudom hol lehet nézni a legjobban. Elvileg a fedett tribünön lehet a legjobban megsüketülni.

    Szerintem a célegyenes vége azért is jó mert ott van egy nagyobb bukótér, és ha valaki donutolni akar akkor azt lehet ott látni.

  • proof88

    addikt

    válasz Dale #30640 üzenetére

    Pedig jó dolog a versenyt is nézni élőben ... :)
    A hangok, a szagok, meg hogy ott történnek a dolgok tőled pár méterre, nagyszerű. :C Mármint F1 versenyen nem voltam még, csak betétfutamokon, meg a WTCC-n múltkor. :) Igazából ezt nehéz megfogalmazni, de amikor ott vagy, látod magad előtt a magyar füvet, ha valaki megcsípi a kocsival akkor tudod hogy a magyar füvet csípte meg, és te pontosan tudod hogy milyen egy magyar fűnek a fogása, milyen amikor vizes és csúszós. Lehet hogy nem érted amit mondok, mindegy. :) Meg hogy WTCC-ben magyarnak szurkolhattunk és élőben teljesen más minden mint otthon a tv előtt. :) A képedbe kapod a dolgokat meg mindent, nagyon jó. :)

    szerk.: hátizsákkal be lehet menni, abban nyugodtan vihetsz enni meg inni, fényképezőt is viheted benne. Tehát nem kényszerítenek arra hogy ott helyben vásárolj arany áron. :) Viszotn lehet hogy rosszul tudom, de úgy emlékszem hogy a hűtőládával anno volt valami probléma, hogy azt nem engedik vagy nem tudom, mindenesetre WTCC-n láttam olyat is.

    [ Szerkesztve ]

  • proof88

    addikt

    válasz Dale #30642 üzenetére

    egész hamar hozzászoktam a WTCC-hez, meg olvasgatok is 1-2 dolgot a neten és idővel ezt is meg lehet szokni, én már azért nagyjából vágom a pilóták neveit :)
    a hangjukat viszont inkább belülről szeretem, kívülről nem olyan élvezetes sajnos.
    Az a baj hogy kezdek átesni a ló túloldalára, egyre inkább vonz engem a mindenféle versenysorozat, egyre több időt vesz el csak az hogy nézem. Én szimulátoroztam és inkább ott ismerkedtem meg F1 után a túraautók világával, és nagyon tetszik. Meg múltkor is néztem a 24 órás Le Mans-t, nagyon király volt. :) Engem is zavar amikor látok egy versenyt és semmit sem tudok a versenyzőkről, de ez ellen úgy lehet tenni hogy időt szán rá az ember aztán megszokja. Meg unalmasnak tűnhet, de ha belegondol az ember, biztos van értelme mindnek, különben nem lenne verseny, aztán megszokja az ember és rájön hogy ez is izgalmas. :)

  • shteer

    titán

    válasz Dale #30640 üzenetére

    én csak pénteki szabadedzésre megyek

    WSR-re meg valszeg vasárnap, de lehet h mind2 napon is

    ..szerintem jónak tűnik

Aktív témák