Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz TrollBalint #1857 üzenetére

    diablo egy démon, ezért szerintem nem nagyon tud meghalni... csak pihen :) ha nem keverem a dolgokat: az első részben a harcos "megölte", majd ő vette át a helyét a soul shard segítségével... (elvileg a shard-okkal tudnak visszatérni a testvérek...) a 2. rész kieg. végére diablo+mephi+baal is jobblétre szenderült, mephi shardja is megsemmisült... a worldstone is megsemmisült, így elvileg örökké a túlvilágon kellene maradni a démonoknak... de tuti nem marad ez így, mert megtalálják a módját, hogy térjenek vissza :K mellesleg diablo játék milyen lenne már diablo nélkül? :DD (nekem mellesleg olyan tippem is van, hogy cain is be fog még kavarni valamivel :B

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • Djuree

    félisten

    válasz TrollBalint #1857 üzenetére

    az 1-ben is ugyanazok voltak a küldik, a pályák véletlengenerálva voltak, de a 2-ben is azok :U
    tudom mit beszélek, mert az 1-et 40-50x biztos végigtoltam, több 1000 órám van benne....
    én szivesen látnék egy dio1-et mai graffal meg körítéssel :DD valahogy sokkal jobban tetszett mint a 2, pedig az is zseniális volt...

    [ Szerkesztve ]

    LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Aktív témák