Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Djuree #1864 üzenetére

    szerintem arra gondolt, hogy a fix küldetéseket randomra adta be a játék... chamber of bone, arkaine's valor, veil of steel, hall of the blind, king leoric, butcher, stb... hm, méghozzá ezek a cuccok elég durvák is voltak az első részben: a valor meg a veil of steel elég komolyra sikerült... főleg harcosra alap cucc volt a sisak... :K szerintem arra gondolt tényleg, hogy legyen mondjuk 200küldetés, amiből minden játékban kb. 50-et megad randomra... aztán legyenek nagyon tuti quest reward cuccok... a 2-ben az nem tetszik, hogy ami cuccokat be ad questek után randomra, azokkal általában kitörölhetem :( meg itt aztán tényleg stabil a 6*4+3 küldetés...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • TrollBalint

    addikt

    válasz Djuree #1864 üzenetére

    úgy értettem, hogy egyik játékban megkaptad leoric királyos küldit amásikban meg mérgezett vizet.
    Volt vagy sok féle küldetés, de abból csak egy részét kaptad meg a játék alatt és ez változott a játékok alatt.

    mephi666: Most olvasom mit írtál :) igen, erre gondotlam pontosan. Ez a 200 küldetésből 50 szerintem nem is hangzik rosszul :) Én támogatom :)

    Hangulatra nekem is az első rész jobban tetszett, és a D2-ben nekem úgyan a ez a küldetéses dolgo nem tünt fel, de az igen, hogy a D1-ben még Diablo előtt is árult olyat a kovács, ami jobb volt az én hiper-szuper cuccomnál, míg a D2-ben ilyet kizárólag találni lehetett. Esetleg lehetett randomra venni, (Greednél, meg a stb.) de arról én csak hallottam, hogy ott kaphatsz durva dolgokat, nekem nem igazán jött át a dolog.

    [ Szerkesztve ]

    https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

  • TrollBalint

    addikt

    válasz Djuree #1864 üzenetére

    Ha az egy ennyire tetszett, esetleg probáld ki, hogy van hozzán valami mod. Azt hiszem Hell a neve, itt írnak is róla a fórumon, nekem sajnos nem akart elindulni, bár annyira nem is erőltettem. Ha meg esetleg játszottál vele, írd le milyen, mert kiváncsi vagyok :)

    https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

Aktív témák