Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Hans_Arnage

    csendes tag

    válasz dragonair5 #1334 üzenetére

    Az a vicc, hogy tényleg összefoglaltad. Fél év utn voltam benn megint az egyik budapesti irodában és konkrétan elég kihalt minden. A régi nyüzgés nincs meg, egy-két kóbor lélek sétálgat, mint valami B-kategóriás zombis horrorfilmben.

    Igazforest hozamtáblája meg egy kalap &@ߤ×-ot sem ér, ugyanis semmi köze nincs a Brokernetnek a hozamokhoz. Minden csak feltételezés. Ahogy az éves 12%os hozam is.

    Elég furcsa, hogy nekem mint exBrokernetesnek napi 3-4 olyan üzenete jön, hogy "láttam a hozzászólásodat és lenne pár kérdésem, amire jó lenne a ha tárgyilagosan válaszolnál". Az egyik ilyen szerződésből most mentünk ki 8-9 millát, egy másikból 4et. Szóval bizalom hol van itt? A válság kezdete óta mindig máshol vannak a képzések. Már 4-5 csillagos hotelekbe viszik a munkatársakat, csak hogy dolgozzanak.
    Az első kifizetések után meg szerintem a csodaszép napocska is lemegy, nyugat felé... Ahogy a BNETes meg a BRNT-s kocsik is kivonulnak innen...
    Amúgy a rendszámos dolog tényleg fura. Le lehet cserélni anélkül, hogy ne sértenéd meg a tv.t? Hiszen a rendszám a kocsihoz tartozik. És ha spec rendszámmal regisztrálják, akkor marad, nem? ;)

    Amúgy még mindig várom a Brokernettel kapcsolatos kérdéseket. Eddig is igyekeztem tárgyilagosan válaszolni, ehhez hű maradok!
    Ha valaki kíváncsi az igazságra, a Brokernet igazságára, akkor:
    Hans - a brokernetigazsaga@gmail.com

  • azigazforest

    csendes tag

    válasz dragonair5 #1334 üzenetére

    Nem hiszem hogy szégyenkezni valójuk lenne, csak egyre több negatív arccal találkoznak. Nagyon nagy divat lett logikát nélkülöző érvelésekkel elutasítani jó pénzügyi megoldásokat. És ennek semmi köze nincs a gazdasági helyzethez, megtakarítás mértékéhez, egyedül az általános pénzügyi kultúrához, ami már azért hozzáférhető elég sok sarkon. Ezzel együtt fér sajnos hozzá mindenki ennél is több sarkon a lássuk be elég vonzó ostobasággal és sötétséggel.

    Ezt most érzelmi síkon válaszoltam és bocs ha bántó volt amit írtam, de ha pénzügyi dolgot tudnál kérdezni, talán még arra is válaszolnék, végül is ez a szakmám, de ez neked nem számít tudom.

    Igen jó srác vagyok, az összes barátom szerint is még mindig. Versenyen szoktam futni, ha ott összetalálkozunk, megint csak azt mondom ne zsigerből vetélkedjünk.

    szerinted?

Aktív témák