Hirdetés

Aktív témák

  • madgie

    titán

    válasz oriic #23850 üzenetére

    Nem így gondoltam, vagyis inkább nem feltétlenül így gondoltam. Nekem nem a klánnal van baj, felőlem lehettek együtt. Nekem igazából az volt a bajom, hogy mikor felmentem, mindig az az oldal győzött utcahosszal, ahol ti vagytok. Asszem 750 ticketes volt akkor a szerver, nektek még 400 körül volt, mikor az ellennek már elfogyott. Ez rohadt unbalance, persze nem feltétlenül lehet ezt egy klánra fogni, lehet én fogtam ki rosszkor többször is. A mondandóm lényege, hogy nem akartalak megbántani titeket, ezért is volt a hozzászólásomban több smiley. Ha mégis úgy éreznétek, itt és most elnézést kérek. Abban meg igazatok van, hogy ott a battlelog, mindenki össze tudna beszélni a haverokkal, ha nagyon akarna, csak sajnos sokan vagyunk, akinek mondjuk egy órája van naponta erre, az is úgy, hogy közben az asszony sorozatokat néz ugyanabban a szobában, így ki is van lőve a voip :( A lényeg viszont az, hogy nem a hasonló kocajátékosokból lehet látogatott egy szerver, úgyhogy nem is a mi véleményünk a mérvadó... igenis használni kell a voip lehetőségét, BC2-ben próbáltam egy időben, sokkal jobban megy csapatként a játék.

Aktív témák