Hirdetés

2014. szeptember 17., szerda

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

(#23951) Torry válasza madgie (#23950) üzenetére

Torry
(PH! addikt)

Van ám, pl egyes ruha válogatja, hogy mennyi világít a testedből ha valaki az infra kamerát használja, meg ugye egy sivatagos pályán nem világos kékben kell rohangálni, hanem sárgában lehetőség szerint :D

(#23952) L-e-f-i-e

L-e-f-i-e
(senior tag)

Viszont pályaváltásnál a ruhát mindig visszateszi alapra....

World of Tanks/Lenovo Y580

(#23953) M3nyus válasza L-e-f-i-e (#23952) üzenetére

M3nyus
(fanatikus tag)

nekem volt hogy megjegyezte, de teljesen random :DDD
kis térkép zoom megjegyzésre nincs valami mód? minden halálnál be kell lőni :O

Én vagyok M3nyus!

(#23954) medvezsolt válasza madgie (#23946) üzenetére

medvezsolt
(őstag)

nah ja, de ha nincsenek fenn haverok és Pubon nincs annyi értelmes ember, hogy egyszerre kezdjük el lőni a tankot? Meg hát egy pár napja még elég volt neki 2-3 rakéta...A C4 meg marha rizikós, általában mindig rajta kapnak engem, hogy pakolom fel. 3mat felrakni meg egyszerűen lehetetlen:)

Egyébként ez az Origin frissítés ki is írta, hogy hatással van 1-2 dologra a játékon belül is. De ezt a frissítést CSAK akkor tölti le, ha bepipáltam az általános fülön azt a bizonyost..:D

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#23955) pohár válasza madgie (#23946) üzenetére

pohár
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

írni kéne a fejlesztőknek hogy a patch-be javíthatnának a C4 dobásán, mert ez így vicc, szerintem nem is eldobja, csak a kezéből esik ki :DDD

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel || eladó: alig hordott 47-es Puma Ukai cipő fekete színben

(#23956) madgie válasza medvezsolt (#23954) üzenetére

madgie
(VIP)

Hát nem könnyű, bele kell mászni a tank seggébe, de nekem volt olyan köröm, hogy vagy négyet miszlikbe aprítottam a C4-gyel :)) (BC2-ben volt 12 is :D)

“Two words I learned today: F*ck Chicago.” Moto X eladó: goo.gl/QKEkPg

(#23957) Torry válasza madgie (#23956) üzenetére

Torry
(PH! addikt)

BC2-ben nem fordult ilyen gyorsan a tank csöve, könnyebb volt c4-ezni.

(#23958) Norb3rto válasza Torry (#23957) üzenetére

Norb3rto
(őstag)

C4 nek lehetne nagyobb dobása is, mert így kamikáze akció max :DDD

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#23959) Pietrosz válasza Torry (#23949) üzenetére

Pietrosz
(PH! addikt)

Ez a mesh quality elég furcsa nekem, lowon gyakorlatilag eltűnik pár fedezéknek használható objektum pl tetőről :Y

(#23960) Torry válasza Pietrosz (#23959) üzenetére

Torry
(PH! addikt)

Neked eltűnik, de attól még ott van. Azt lenne jó tesztelni, hogy az emberke mennyire látszódik.

[ Szerkesztve ]

(#23961) madgie válasza Torry (#23957) üzenetére

madgie
(VIP)

DPI állítás van az egéren, inkább az a lényeg, hogy kifigyeld a tankost. Ha két csapattársad elkezdi megkínálni, akkor te kerülj mögé és míg le van foglalva a gunner, pattintsd rá a C4-et :D A lényeg itt is a spot, csak addig dugd ki a fejed, míg bejelölöd, utána úgy kell megkerülni, hogy soha ne lásson. Persze időnként így is lepuffantanak, de legtöbbször egy odakeveredő ellen, nem a lövész a tankban.

(#23962) rankesz válasza Torry (#23949) üzenetére

rankesz
(PH! addikt)

Én végigböngésztem, és arra jutottam hogy felbontás marad 1920x1200, a többit leveszem low-ra, aztán hagy szóljon, annyival nem csúnyább mint amennyivel több fps, sőt!

When you dream there are no rules, people can fly, anything can happen. - Astral Projection | csak a 604 ... :)

(#23963) Hooper

Hooper
(senior tag)

snipernél (EBR) a foregrip célzott lövésnél segít valami, vagy inkább bipod és támasztgatás? bár akkor már én inkább a hold breathe híve vagyok.

(#23964) Chabe89 válasza Norb3rto (#23958) üzenetére

Chabe89
(senior tag)

Igazából se úgy dobálják a C4-et mint a kislabdát.

Origin: eXPo-Spring / Steam: TavasziTekercs / GW2: TavasziTekercs.8319

(#23965) Zoli1222 válasza Chabe89 (#23964) üzenetére

Zoli1222
(őstag)

Még bc2-ben olyanokat szoktam röhögni, amikor a lámája magát robbantja fel c4-gyel... Vagy a másik amikor hallom, h dobálják rám a c4-et, tolatok 1 kicsit és kiírja, h roadkill. :D

////////// Battlefield 3 - xXZee78Xx /////////// Nokia Lumia 800 Cyan /////////// Samsung Galaxy Tab3 - S.E.A.L. V4 ////////// Samsung Galaxy Camera

(#23966) Xaels válasza Chabe89 (#23964) üzenetére

Xaels
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Ez így van. Általában jól odanyomják, hogy megtapadjon, de és itt jön a lényeg: egy tankra ne kelljen már ragasztgatni, szerintem bőven elég ha alá dobod 10-15m-ről(csak mondtam egy nem túl irreális értéket) attól még a hatása nem nagyon fog változni.

"I am the ONE, Orgasmatron..." Kawasaki ZL400 SE "Man is the cruelest animal"

(#23967) Erdei88 válasza Keldor papa (#23921) üzenetére

Erdei88
(PH! addikt)

Második évadot most kezdtem el, nekem nagyon bejön az a hangulat és környezet!

(#23968) Chabe89 válasza Xaels (#23966) üzenetére

Chabe89
(senior tag)

Ennyi erővel akkor rakhatnak bele új fegyverként szentekszet. :) Abból egy fika méretű darab elintézné az egészet.

(#23969) Zomb€€ válasza Hooper (#23963) üzenetére

Zomb€€
(őstag)

A foregrip az mindig csökkenti a visszarúgást, a bipod viszont csak kúszva. Hold breathe tényleg jó lenne.

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#23970) madgie válasza Zomb€€ (#23969) üzenetére

madgie
(VIP)

Lenne? A shift mire való?

rankesz: nekem se sokkal több, de Beta-ban elég sokat toltam vele.

[ Szerkesztve ]

(#23971) rankesz válasza madgie (#23970) üzenetére

rankesz
(PH! addikt)

Loool, van benne levegő visszatartás? Látszik hogy sokat játszok, főleg reconnal. Eddig asszem 2 killem van reconnal :D

When you dream there are no rules, people can fly, anything can happen. - Astral Projection | csak a 604 ... :)

(#23972) Norb3rto válasza Chabe89 (#23964) üzenetére

Norb3rto
(őstag)

Nem sniperes c4 re gondoltam :DDD ,hogy 30km ről lehessen dobni.Azért fedezékből had dobjam már rá a tankra vagy amire akarom max nem marad rajta és jöhet a nagy badabumm :D

(#23973) Chabe89 válasza Norb3rto (#23972) üzenetére

Chabe89
(senior tag)

Akkor van még egy forradalmi ötletem. C4 Vető. :DDD

(#23974) Norb3rto válasza Chabe89 (#23973) üzenetére

Norb3rto
(őstag)

Gyorsan védd le az ötleted :C

(#23975) pohár válasza madgie (#23970) üzenetére

pohár
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

na, ma is tanultam valami újat... :D

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel || eladó: alig hordott 47-es Puma Ukai cipő fekete színben

(#23976) orichalcos

orichalcos
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Madgie:

No para nincs sértődés. :R

A linkelt progi nem tudom hogy micsoda csak találtam, de igazából oly mindegy hogy egy progi fut vagy megy a battlelog. Nekem tetszik ez utóbbi is, nincs vele semmi gondom. Kivéve talán hogy nem jelzi a pingeket.

Supernatural meg Fringe for the win amúgy meg. :) :DDD

Chabe89:

Az nem szenteksz hanem semtex. :) :DDD

Viszont most már tényleg ideje lenne kipróbálni a c4-es kamikaze dzsippet. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#23977) medvezsolt válasza Norb3rto (#23972) üzenetére

medvezsolt
(őstag)

Szerintem is. Az egy dolog, hogy élőben " nem szokás" kislabdaként kezelni. DE ha akarnám megtehetném élőben is. Max ahogy írjátok, nem tapad meg csak nagyából esik oda. (Pontos helyezéshez persze közel kellene állni).
Így lenne az életszagú. Hiszen fizikai erőnkből kitelik, hogy messze dobjuk. Majd ha egy katona ember játszik a BF3mal, akkor ő a szokásait betartva közel fog menni és úgy rakja rá..:D

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#23978) Chabe89 válasza orichalcos (#23976) üzenetére

Chabe89
(senior tag)

Jól van professzor úr! :DDD

(#23979) orichalcos válasza Chabe89 (#23978) üzenetére

orichalcos
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

:DDD

Fegyver stat.

Ennyit arról hogy ha hangtompítót használok nem látszódok a minimapon.

[ Szerkesztve ]

(#23980) Norb3rto válasza orichalcos (#23976) üzenetére

Norb3rto
(őstag)

Worms ből kellene az ugráló bari ami random robbanna fel és nem is kell dobálni :D

[ Szerkesztve ]

(#23981) zack válasza Torry (#23949) üzenetére

zack
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Mi hasznos ezen? :) A dilettáns is tudja, hogy a legfrissebb driver a jó az új játékokhoz, ill. 25 fps alá semmi szín alatt ne zuhanjon be az fps. :U
Talán aminek van értelme a leírásban, az a beépített fps számláló.

Lumia 1520 Black + SamsungEVO Class10 64GB**Sennheiser IE8**Sony NWZ-E584<<>>www.monitorguru.hu<<>>www.partnerogsm.hu<<>>"Mindenkinek van egy terve, amíg jól pofán nem vágják" by Mike Tyson

(#23982) orichalcos válasza Norb3rto (#23980) üzenetére

orichalcos
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Érdekesen nézne ki ebben a közegben. :) :DDD

Új driverek:

Nvidia: 285.79 Beta

64bit
32bit

Ati: 11.10

64bit
32bit

Crossfire-höz:

11.9 CAP4

(#23983) Malachi válasza orichalcos (#23982) üzenetére

Malachi
(KORREKTOR)

kösz a linkeket, a korább nvidia driver nálam elég pocsékul muzsikált. random leállások desktopon, ilyesmik...

na közben felment ez is, de valahogy furák lettek a betűk. hah.

(#23984) McCartman válasza orichalcos (#23979) üzenetére

McCartman
(őstag)

gondolom majd javitjak ezt is a patchben. legalábbis kéne.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#23985) Viper26

Viper26
(PH! kedvence)

Ennyi agyhalott gyökeret a szerókon, néha azt hinném nincs lejjebb, aztán persze kiderül hogy van.. :(((

Nexus 5 D821 16GB black - DTP v4.5 | Pebble

(#23986) orichalcos válasza McCartman (#23984) üzenetére

orichalcos
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Mondjuk nem tudom kinek az ötlete volt hogy a hangtompító miatt ne látszódjon az ember a minimapon. Annak az a lényege hogy csökkenti a fegyver hangját, ez a neve is. :U

(#23987) cellpeti válasza orichalcos (#23986) üzenetére

cellpeti
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

COD-ba volt ez menő

Hirdetéseim: http://goo.gl/YWifDo

(#23988) McCartman válasza orichalcos (#23986) üzenetére

McCartman
(őstag)

A DICEé.
Csak nem sikerült normálisan kivitelezni.

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#23989) boogie84 válasza orichalcos (#23976) üzenetére

boogie84
(PH! addikt)

Battlelog jelzi a pingeket Chrome böngészővel. :P

Honda CBR 600F, Mazda Mx 5 Miata <3

(#23990) zack válasza Viper26 (#23985) üzenetére

zack
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

:DDD :DDD
Biztos ami biztos megrendeltem az MW3-at is (4,3k), leginkább összehasonlításképpen, de még az is lehet hogy jobban be fog jönni. Nekem nem lesz sablonos az előzőekhez képest, mert ez lesz az első CoD-om.
Ebből meg ki tudja mit fognak kihozni. Egyelőre nem látom, hogy lesz annyira hosszú életű, mint a BC2 volt.
A CoD újdonság lesz aztán meglátjuk, feelingben milyen lesz. Ha a hitbox jó, az már fél siker, és nagyon fog tetszeni.

Lumia 1520 Black + SamsungEVO Class10 64GB**Sennheiser IE8**Sony NWZ-E584<<>>www.monitorguru.hu<<>>www.partnerogsm.hu<<>>"Mindenkinek van egy terve, amíg jól pofán nem vágják" by Mike Tyson

(#23991) Laraxior

Laraxior
(PH! félisten)
LOGOUT blog

pH!-s szerver neve maradandó lesz? Érdemes felvenni kedvencek közé? Vagy továbbra is kétnaponta piszkálva lesz? :F

♥ LG 42LB650V Smart 3D LED 2014 ♥

(#23992) zack válasza Laraxior (#23991) üzenetére

zack
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Hehehe. Pistit kérdezd, ott ül melletted a másik szobába... ;]

(#23993) orichalcos válasza boogie84 (#23989) üzenetére

orichalcos
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Nálam nem. :( Szintén chrome.

(#23994) Laraxior válasza zack (#23992) üzenetére

Laraxior
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Teljesen feleslegesnek tartom az egész bizbaszt. Olvastam az éjszakai megmozdulást is, csak nem akartam már írni....
Egyszer kéne beállítani azt a szart és nem percenként piszkálni, dobálni az embereket jobbra, balra.
Van amikor felmegyünk kettőkor valahova este 10ig ugyanott vagyunk, kutya nem nyúl hozzá... Egyik team erősebb? És? Majd a következő mapon más lesz a leosztás...
Mindegy. Nem az én dolgom, csak lesz-e változás, vagy sem..mert már kétszer felvettem de megint nem volt listben :W

[ Szerkesztve ]

(#23995) Zoli1222

Zoli1222
(őstag)

Van vmi lista, ahonnét barátokat tudok felvenni?

////////// Battlefield 3 - xXZee78Xx /////////// Nokia Lumia 800 Cyan /////////// Samsung Galaxy Tab3 - S.E.A.L. V4 ////////// Samsung Galaxy Camera

(#23996) zack válasza Laraxior (#23994) üzenetére

zack
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Én dettó így jártam.
Ezt is lehet, ill. ki lehet próbálni, hogy a szeró ne legyen piszkálva max. amikor renitens játékosokat kell kidobni. Aztán meglátjuk mennyire lesz életképes. Látom PoH-os lettél, majd ha felmentek páran, én is szólok a Dragonosoknak, aztán csak jobb lesz majd a balansz.
Nekünk nem lesz baj ha sokat fogunk halni. :) Gondolom nektek se. ;)

(#23997) Xaels

Xaels
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

[link] itt megtalálsz sokakat. Sajnos elérte a limitet a Platoon.

"I am the ONE, Orgasmatron..." Kawasaki ZL400 SE "Man is the cruelest animal"

(#23998) Laraxior válasza Zoli1222 (#23995) üzenetére

Laraxior
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Keress meg engem. (LaraXioR) és vegyél fel mindenkit akik nálam barátok. :D Legtöbb úgyis pH!-s. Én is így csináltam. Hozzáadtam mindenkit a barátlistemhez. :D

(#23999) Laraxior válasza zack (#23996) üzenetére

Laraxior
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Engem különösebben nem érdekel a K/D stat. Sokkal több pontot kapok ha csak sebzem az ellenfelet és a fél tárat mellé lövöm, és egy csapattársam öli meg :DDD (supression kill + assist kill) Crysis Wars óta nem vagyok nagy lövész :DDD
Renitens játékos? Csalóval nem találkoztam, csak olyannal aki azért lett kidobva, mert nagyobb volt a szája a kelleténél...
egyébként is ahogy észrevettem a PoH kerüli a pH!-s szervert :DDD Vagy csak én lógok ki? ;]

Amikor behívtak a srácok pótemberként valami klán ellen játszani ... 0/8-at csináltam.. ill. nemcsináltam :DDD

(#24000) d.véderjoe

d.véderjoe
(tag)

Tele van a faxom, hogy állandóan kidobálnak a szerverek... :O

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.