Hirdetés

Aktív témák

  • oriic

    HÁZIGAZDA

    válasz Cybertrone #23843 üzenetére

    Ezzel nincs is gond, ha vérprofi játékosok lennénk és szétdarálnánk mindenkit. De nem vagyunk azok, kezdő klán vagyunk, sokan lőnek sokkal jobban is nálunk, innen ph-ról is.

    Ha nem lett volna ott az hogy PoH akkor nem lett volna sírás, mert simán csak egyik csapat elveri a másikat. Így viszont látták a népek hogy együtt vagyunk, és jött az hogy unbalanced mert hogy erősebbek vagyunk. Most miért? Azért mert nyertünk?

    Mi történt csapatszédobálás után. Egy kettő ember elment tőlünk, és az a csapat kikapott ahol én voltam.

    A pláne az hogy nagyon csúnyán kaptunk ki, kb 3x annyi ticketje volt a másik csapatnak, mégsem sírt senki tőlünk, hogy ez így nem fair. (végén írtam be a dolgot csetre)

    El kellene fogadni az embereknek hogy nem mindig csak nyerni lehet, hanem veszíteni is kell. És nem kell kilépni akkor, ha párszor kikap az ember. Sokszor mi is kikapunk publicon is úgy hogy klánként megyünk be.

    És ne jöjjön senki azzal hogy TS-en összedumálunk, mert ott van a TEAM-chat is, kéretik használni arra amire való, és nem csak az anyázásra. (mert publicon sokszor az megy)

    No offense ellened persze, ez úgy mindenkinek szólt.

    [ Szerkesztve ]

    Live-Die-Respawn

Aktív témák