Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Márton111

    aktív tag

    válasz thyeby #8763 üzenetére

    Láttam öntvény körfűrészt 90.000-ért stellerhiányosat ahogy körbeskubiztam már majdnem azt mondtam ez kell nekem ,de aztán eszembe jutott hogy nagyobb összeállításkor minden gépnek takarodó van, ezt meg nem tudnám hova egyszerűen elrekkenteni.
    Azon agyalok (3 fele ágazik a gondolat eme ága)
    A /Ócsó einhell 2,2KW dobozsérült , kirúgták egy lábát stb nekem nembaj készítek alá összecsukható stabil állványt saját szájamíze szt.De azt mondod még előfordulhat hogy 8-asokat fogok vele fűrészelni (mint anno a szovjet import szputnyik félverseny biciklim racsnis fogaskereke ami integetett :) pontosabban derékkörzéseket végzett :D )
    B/ Másik megoldás kisparos aki mindent legyárt, ad használt mocit ,itt az a kérdés ő éppen jó szakember-é .Ezt akkor tudom meg ha kipróbáltam akiszállított gépet.Kissé késő.

    C/ Harmadik de nem utolsó megoldás nekem ez tetszik leginkább : Felder (SCM , vagy robland) aggregát-nak nevezett motort, fűrésztengelyt , elővágót tartalmazó blokkja (ami egy menetes rúddal lengethető ide-oda amikor szögbe állítjuk a lapot) és valahol fel van lógatva a gépvázra ez utóbbit meghagyom a többieknek akik szeretik a feliratot olvasni az oldalán :D
    És a második pont második fele a folytatás építek neki egy összecsukható (kerekes stabil vázacskát) Ilyen műfaj úgylátom nem létezik precíz, erős csendes gép de mobil.(vagy csak nem tudom melyik az , illetve a mini dewalt makita vagy bosch asztali +kerekes állvány fűrészek 3-400.000Ft-ért 1500W-os teljesítménnyel mit megálapítottuk hogy kevés ha 50-es keményfát kéne nyessek.Hú ez jobban megnézve elég brutális ezt nem fogom tudni kifizetni, de talán ugyenez egy kisebb típusból vagy olcsóbb , de profi típusból pl robland egy kisebb gépükből megrendeltetem mint alkatrészt .(még töröm a fejem, gyűjtöm az infókat )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák