Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Speciali

    tag

    válasz Márton111 #8322 üzenetére

    akkus dekopír, flex, meg egyebekre nincs szükségem. Csak csavarbehajtóra, így értettem a kompatibilitást.
    A koffer nekem a helyszíneléshez kell. Praktikus, hogy össze tudok csatlakoztatni több dobozt is, és csak izomerő és testmagasság kérdése, mennyit tudok egyszerre elvinni. :)

    Én rosszul vagyok, amikor zöldséges ládában, meg festékes vödrökben cipelik a szakik a szerszámaikat, gépeiket a helyszínre. (esetleg hajléktalan szatyorban :) )

    Voltak mindenféle műanyag szerszámos dobozaim, ládáim, de pár év alatt széthullottak, széttörtek. Elegem lett belőlük. Az egyik géphez kaptam egy kedvezményes systainer kupont. Már két hónapja ülnek rajta. Bezzeg amikor a gépeket vettem, akkor 2 nap alatt itt volt minden, na persze, akkor nem töredék áron vásároltam.
    A másik meg az, hogy a szokásos kéziszerszám tartó ládában semmit nem találtam meg. Arra gondolok, amiben felül van egy tálca, lent meg a nagy tér. Ekkor vettem egy ilyen fiókosat.Ebben minden a helyén van.

    Szerszám doboz

    Vagyis nem egészen ilyen fiókkiosztásút, de csak ilyen képet találtam.

    Sarokbehjtó van a Festohoz is.

    Az alkalmazott nyúzásáról általad írtak szerintem egész más téma, mint amitől
    itt eredetileg indult a Merci téma.

  • mdk01

    addikt

    válasz Márton111 #8322 üzenetére

    Akinek biztos lehúzzák a béréből akár merci akár más fölös luxusra áldoz a főnöke az az alkalmazott akit 11 órát nyúznak naponta és még szombat is ,és nem jelentik be, vagy minimálbérrel.Ergo kizsigerelik a fölös luxusért, amit a főnök megvesz.

    Most lehet nem mondok túl szimpatikus dolgot, de megpróbálok úgy fogalmazni hogy nem váltsak ki egy 100hsz-os témát.
    Én is sajnálom azokat az embereket akik így dolgoznak, de vannak azok akik nem nagyon tehetnek ellene, mert ebbe születtek bele és csak annyit tehetnek hogy támogatják az utódokat, hogy legalább nekik ne kelljen azt csinálniuk. Viszont úgy gondolom a többséget nem ilyen és nem érdekli, nem akar tovább lépni. Neki jó ott és kész beletörődik.
    Te is ott voltál Márton és tovább léptél mert megértetted hogy az az életszínvonal neked kevés és léptél. Ennyi.
    A lényeg, hogy a kizsigereléshez két ember kell legalább.

    Ha erre a makita sarok behajtóra gondoltál akkor ez nem rövidebb a Festool sarok tokmányál.
    Viszont amit én használok az ez

    Viszont vannak egyéb ilyen sarok bitek.
    1
    2
    Na ezek mind rövidebbek a Festool sarok tokmányánál. Igaz hogy nem annyira merevek mint egy egybeöntött fixen rögzített tokmány, de csak párezer forintba kerül nem 30-50.000,-be.
    ...és hát őszintén hányszor használja az ember egy évben? Én nem sokszor mert ritka hogy olyan helyzet alakuljon ki de ha szükség van rá akkor az tény hogy felbecsülhetetlen az értéke.

Új hozzászólás Aktív témák