Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mdk01

    addikt

    válasz Márton111 #8322 üzenetére

    Akinek biztos lehúzzák a béréből akár merci akár más fölös luxusra áldoz a főnöke az az alkalmazott akit 11 órát nyúznak naponta és még szombat is ,és nem jelentik be, vagy minimálbérrel.Ergo kizsigerelik a fölös luxusért, amit a főnök megvesz.

    Most lehet nem mondok túl szimpatikus dolgot, de megpróbálok úgy fogalmazni hogy nem váltsak ki egy 100hsz-os témát.
    Én is sajnálom azokat az embereket akik így dolgoznak, de vannak azok akik nem nagyon tehetnek ellene, mert ebbe születtek bele és csak annyit tehetnek hogy támogatják az utódokat, hogy legalább nekik ne kelljen azt csinálniuk. Viszont úgy gondolom a többséget nem ilyen és nem érdekli, nem akar tovább lépni. Neki jó ott és kész beletörődik.
    Te is ott voltál Márton és tovább léptél mert megértetted hogy az az életszínvonal neked kevés és léptél. Ennyi.
    A lényeg, hogy a kizsigereléshez két ember kell legalább.

    Ha erre a makita sarok behajtóra gondoltál akkor ez nem rövidebb a Festool sarok tokmányál.
    Viszont amit én használok az ez

    Viszont vannak egyéb ilyen sarok bitek.
    1
    2
    Na ezek mind rövidebbek a Festool sarok tokmányánál. Igaz hogy nem annyira merevek mint egy egybeöntött fixen rögzített tokmány, de csak párezer forintba kerül nem 30-50.000,-be.
    ...és hát őszintén hányszor használja az ember egy évben? Én nem sokszor mert ritka hogy olyan helyzet alakuljon ki de ha szükség van rá akkor az tény hogy felbecsülhetetlen az értéke.

Új hozzászólás Aktív témák