Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Speciali

    tag

    válasz Márton111 #8322 üzenetére

    akkus dekopír, flex, meg egyebekre nincs szükségem. Csak csavarbehajtóra, így értettem a kompatibilitást.
    A koffer nekem a helyszíneléshez kell. Praktikus, hogy össze tudok csatlakoztatni több dobozt is, és csak izomerő és testmagasság kérdése, mennyit tudok egyszerre elvinni. :)

    Én rosszul vagyok, amikor zöldséges ládában, meg festékes vödrökben cipelik a szakik a szerszámaikat, gépeiket a helyszínre. (esetleg hajléktalan szatyorban :) )

    Voltak mindenféle műanyag szerszámos dobozaim, ládáim, de pár év alatt széthullottak, széttörtek. Elegem lett belőlük. Az egyik géphez kaptam egy kedvezményes systainer kupont. Már két hónapja ülnek rajta. Bezzeg amikor a gépeket vettem, akkor 2 nap alatt itt volt minden, na persze, akkor nem töredék áron vásároltam.
    A másik meg az, hogy a szokásos kéziszerszám tartó ládában semmit nem találtam meg. Arra gondolok, amiben felül van egy tálca, lent meg a nagy tér. Ekkor vettem egy ilyen fiókosat.Ebben minden a helyén van.

    Szerszám doboz

    Vagyis nem egészen ilyen fiókkiosztásút, de csak ilyen képet találtam.

    Sarokbehjtó van a Festohoz is.

    Az alkalmazott nyúzásáról általad írtak szerintem egész más téma, mint amitől
    itt eredetileg indult a Merci téma.

Új hozzászólás Aktív témák