Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Márton111

    aktív tag

    válasz Speciali #8318 üzenetére

    Nekem az a véleményem hogy a mercit asztalos esetén nem kell a kuntsaftnak kiköhögni , mert van konkurrencia , piac és szabályozza magát az árverseny miatt.
    Tehát a vevő ha pénzes ,jó pozícióban van ,nem kell kifizesse a mercit, hanem választhat kifizeti vagy választ egy olcsóbb céget .A gazdagok nem szórják a pénzt az üzleti életben pl egy asztalos árajánlat is üzlet !! csak luxusra, egyébként nagyon racionálisak , különben tönkremennének. Akinek biztos lehúzzák a béréből akár merci akár más fölös luxusra áldoz a főnöke az az alkalmazott akit 11 órát nyúznak naponta és még szombat is ,és nem jelentik be, vagy minimálbérrel.Ergo kizsigerelik a fölös luxusért, amit a főnök megvesz.
    Ezt szóvátenni nem írigység ,mert igazságtalannak , és embertelennek tartom.

    A rövid csavarbehajtó: nekem makita akkus gépparkom van etetéskor 18v-ot kapnak igazságosan mindenki.Nem rövidek. De ha veszek egy 18v-os sarokbehajtót az rövidebb a festoolnál vagy egal . De árban még mindig jobban jártam.
    2 festoolból nem tudsz összehozni egy akkus társaságot 1 akkutípusról flex, dekopír , betonfúró, behajtó, reflektor stb a többire amit gyáranak per pill nincs igényem , de van még18v-os nekik más is .Ez rém praktikus többet ér( nekem )mint a system koffer ,én elajándékozatm minden műnyag koffert amit adtak pedig volt közte szép is , de minek? ??
    rengeteg helyet foglal én meg nem szoktam 2 méterről dobálni a szerszámot (mint a repülőtéri csomagokat szokás) Mondjuk egy maki behajtó leugrottt a létra tetejéről ,de sérülés nélkül túlélte :) ebben a koffer nem segítette volna.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák