Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Márton111

    aktív tag

    válasz thyeby #11182 üzenetére

    El tudom képzelni hogy az akkuk burkolata ami komoly kell hogy legyen mert ha kilukad akkor gondnok vannak :) Eztán már nem kihívás ,hogy hővédelemmel hővédő burkolattal is el legyenek látva ami egyben ütéselnyelő hab..(ez a legkevesebb, ezért javasoltam te is lásd el egy burokkal a behajtó aksikat meddig tart azt megvarrni?)
    Valamint az autó éjszakai akkutöltése (ha mnetek vele aznap ,kell minden éjjel!ez tény) felmelegíti az aksikat (ez tény).
    Valamint lehet benne egy fagyvédelem használaton kívül a konnektorra kötve csak az aksit fűtögeti, vagy - használat előtt 1-2 órával mondjuk ha nem használtad egy hete és fel is van töltve akkor beidőzíted a fedélzeti kompjútert, hogy reggel 7-re -10 fok ellenére legyen üzemmeleg az aksi (nomeg az utastér).Az e autókban van légkondi (nagyobbakban) tehát egy a használattól amúgy is melegedő aksit relatíve kis energiával optimális hőfokon lehet langyosítani , amíg mondjuk várja a gazdit aki dolgozik, és este megy haza .Ha nem akkor dugaszt neki és mindjárt van energia , vagy időzítést és akkor nem zabál csak eszeget mert csak akkor melegít amikor kell.(vagy a mobilról felhívod egy órával indulás előtt hogy kapcsolja magát meg az utasteret .Variácót enged a számtech bőven , ma már.

    Aszem a bunzen motrok lényegesen nagyobb techniai kihívások voltak számítógép tech nélkül , amikor kifejlesztették őket roppant roppant sok feleslegesen elpocsékolt pénzen, mert akkus motorcsónak már benz korában volt, és olyan fejlett is volt ,hogy győzött a benzines felett...Csak nem arra indultak el ,hanem az ingyen kőolaj fele , ami ma már kissé drágult azóta.
    Egyébként akik élvezik benzingőz kétségkívül részegítő és agresszívvá tevő hatását,meg a lármát (lásd motorosok 2km-ről is hallatszik, hadd örüljön 1000 ember annak az egynek )van robbanómotoros fúrógép is, használják "egészséggel". :)

    Nem azért tettem be hogy mérgelődj mert , hanem mert ,VAN nem ólom aksis autó is :)

    [ Szerkesztve ]

  • Márton111

    aktív tag

    válasz thyeby #11182 üzenetére

    A net nem luxus , hanem minőségi változás kb sokkal nagyobb mint a bronzkorban amikor az első acélfegyverek megjelentek,és az ilyennel rendelkezők,kettévágták kardostul,a bronzkarddal vívó konzervatív harcost. :)
    11180-as HSZ szerintem a végletekig egyszerű. :)
    Ez bonyolultabban hangzik ezért ezt ki is hagyhatod :))
    Wifi router az a kütyü ami drót nélkül osztogatja szét a lakásodba már dróton behozott netet. Wireles lan = drótnélküli vonal
    Ennek rádiófrekvenciás vonala a wifi .Aztán a szakértők majd megköveznek :) de kb így helyes.Szóval a wifi frekvencia az olyan mint a mobilod ami drót nélkül kommunkiál, vagy a cordless teló ami vezetékes de lakáson belül drót nélkül kommuniál a dróthoz kötött bázisával (egy doboz , olyan mint a wifi router csak más :) )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák