Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Speciali

    tag

    válasz thyeby #8290 üzenetére

    ezek szerint a régebben gyártott gépeik jobbak. Mint említettem, az én csav.behajtóm 2003-as. Ennyi hiba után nem csodálom, ha valakinek elege lesz egy adott márkából. Nekem szerencsére nem volt eddig problémám a Festoval.
    Haver kék Bosch csavarbehajtóval szenvedett. Annak mindkét akksija rövid időn belül megadta magát. És ami a poén, nem akarták garanciában cserélni, de valahogy mégis cserélték. Aztán meg a motorja adta be az unalmast annyira, hogy nem volt érdemes javíttatni, mindezt már garanciaidőn túl.
    Ezek után vett egy Makitát, de azzal is akksi problémái voltak, de ott szó nélkül cseréltek. Szóval bele lehet futni ilyen esetekbe bármelyik márkánál.
    Távlati terv a dekopír fűrészem cseréje, lehet hogy Festo lesz a befutó, vagy kék Bosch, (ha már ők találták fel a dekopír fűrészt). Vagy még a Makita. Más márkákban nem gondolkodom.
    Festora visszatérve, szerintem az excentercsiszolójuk a legjobb gépük, legalábbis amit én ismerek. Mondhatnám a Dominót is, de azt nincs mivel összemérni.

Új hozzászólás Aktív témák