Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thyeby

    őstag

    válasz Sanyabá #7045 üzenetére

    Próbálj keresni egy használt HILTI-t, az valószínűleg kijön annyiból. (Én ezt tettem - a HILTI-t úgy vélem, nem éri utól egyetlen márka egyetlen típusa sem. Árban talán a FESTOOL, de minőségben, tartósságban, nyúzhatóságban semmise. Harmincért megvettem a Márton fúróját, másik harminc lesz a két akku felújítása, és van egy nagyon jó gépem.)
    Ha új kell, és HILTI méretű, kaliberű, akkor Makita lesz talán, ami nagyon kacsintgat rád. A ledvilágítás terén - úgy tudom, ahhoz már drágább, újabb makitát kell nézned.

    Ha ilyenben kérdezed mások tanácsát, szerintem ne azt írd elvárásnak, h mennyi volt, mennyi amperóra legyen, hanem azt, hogy zömmel milyen munkára szeretnéd befogni - úgy könnyebb tanácsot adni.
    Én most egy pici DeWaltot néztem ki magamnak éppen ötvenért, ami kicsike, pehelykönnyű, bivalyerős, és rendkívül kézreálló. Az mindenben teljesíti a vázolt elvárásaidat, de csak 6,5 mm-es tokmány van rajta, és nem 6x120-as csavarok sorozatban történő behajtására lett kifejlesztve.

    [ Szerkesztve ]

    Több fa van, mint asztalos!

Új hozzászólás Aktív témák