Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Márton111

    aktív tag

    válasz Speciali #11511 üzenetére

    Lamellónál nem szeretem, hogy lötyögnek a nútban a kekszek
    Nálam nem lötyögnek.Kalapáccsal kopogtatom be őket ,könnyed ütéssel. Vagy a lamellókésed túl vastag , vagy a gép tengely üt,esetleg a csúszka kotyog,betoláskor, kihúzáskor,(esetleg te mozdítod be a gépet,,vagy többször tolod be ?) vagy a lamellókekszeid túl soványak.
    A makita lamellózóval nem tudsz pontosan dolgozni :nekem bosch van, és lehet vele pontosan dolgozni, (mondjuk direkt ezt választottam, mert ismertem.)
    Nem csak a keksz számít a párszázeezres géped ha használod x idő múlva javításra vagy cserére illetve késcserére fog szorulni.Ezt leosztod annyi évre ameddig használod,vagy ahány bútorra esik a költség , és akkor már nagyobb összeg jön ki, mint ha csak a (kisebb)bútoronként 600Ft kötőelem árkülönbség, de nem beszéllek le róla, használd egészséggel.Én a tetőlapot nyugodtan rálamellóznám , legfeljebb sűrűbben rakom a lamellót ha erősebbre akarom, mondjuk 15cm-ként.(Ez már azért elég túlzás) :)Vagy rá is lehet tiplizni 10perc alatt.Annál viszont erősebb, nincs :)
    lamellózóból is van 180.000Ft-os gép te meg a minőséget komázod, olcsóbb gép kisebb pontosság, de szisztéma alapvetően nem rossz :) .

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák